Koncerti Tukumā

Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst. 19.00 Tukuma Evaņģēliski luteriskajā baznīcā uzstāsies Tukuma pilsētas Kultūras nama sieviešu koris “Noktirne” diriģentes Sanitas Apines vadībā. Programmā Leo Delība “Messe brève” un Ērika Ēšenvalda, Riharda Dubras, Ulda Marhileviča, Miklosa Kocsāra un Gabriela Forē skaņdarbi. Solistes – Paula Mihailova un Undīne Krievāne; pie ērģelēm – Inguna Grīnvalde.

Biļetes: 3 EUR. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar biļešu iegādes un pasākuma apmeklēšanas nosacījumiem.

  1. janvārī plkst. 19.00 uz Tukuma pilsētas Kultūras nama skatuves tiks izdejota breika un laikmetīgās dejas izrāde “Mēs”.

Izrāde apvienos gan laikmetīgo, gan klasisko deju. Plastika un grācija organiski saplūdīs ar breika savdabīgajiem ritmiem. Stāsts “Mēs” ikvienam dos iespēju paraudzīties uz sevi no malas. Vienā elpā un telpā mēs esam nākuši šai pasaulē, lai dzīvotu, priecātos, smaidītu un vienkārši būtu…

Dejos Tukuma deju skolas ”Demo” audzēkņi grupās Juniores vecākās, Pamatsastāvs un Sin Crew. Notikumā piedalīsies arī pavadošā grupa grupa komponistes un pianistes Marikas Šaripo vadībā, kā arī solistes Sanita un Sanija Rozes jeb “DVĪNES”.

Radošā komanda:

Izrādes režisore un horeogrāfe  Liene Bēniņa
Horeogrāfi:
Zigmārs Lācis, Madara Aulaciema, Inita Upmale, Renaldas Stasiūnaitis, Anete Klapkalne
Skaņa: Artis Rūdiens
Muzikālā materiāla apstrāde:  Valērijs Černejs
Gaismu mākslinieks: Niks Rācenājs

Izrādes ilgums: 1 stunda

Biļetes cena iepriekšpārdošānā – 5 EUR. Pasākuma dienā: 10 EUR. Biļetes uz izrādi “Mēs” iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *