Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kas darbosies konsultatīvajā padomē?

27. oktobrī norisinājās ikmēneša domes sēde, kurā tika izskatīti 68 darba kārtības jautājumi. Sēde norisinājās attālinātā režīmā.

Tukuma pilsētas konsultatīvajā padomē – 19 cilvēki 

Domes sēdē deputāti apstiprināja Tukuma pilsētas iedzīvotāju konsultatīvās padomes sastāvu. Pašvaldības vadītājs Gundars Važa skaidroja, ka saņemti 19 cilvēku iesniegumi, kas visi arī ir apstiprināti, līdz ar to padomē darbosies: Rudīte Martišauska, Oskars Amatnieks, Intars Miķelsons, Mareks Neimanis, Iveta Čivčiša, Maija Salmiņa, Nikolajs Iškovs, Guntis Boikmanis, Laima Blite, Arvis Brolišs, Didzis Kalējs, Andris Miezītis, Dace Kaminska, Karīna Zanģe, Guntis Zariņš, Ilona Riekstiņa, Liene Kurka, Natālija Rudakova un Rita Krasauska. Tāpat kā iepriekšējā konsultatīvā padome, arī šī strādās tagadējās domes pilnvaru laikā.

  1. novembrī interesējāmies, kad notiks padomes pirmā sēde, un domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja Gundega Rugāja skaidroja, ka ir nolemts nogaidīt līdz 15. novembrim, kad varētu beigties noteiktie ierobežojumi: ”Tā kā padomei ir jāievēl savs vadītājs un vietnieks, tad vislabāk to būtu darīt klātienē, turklāt rēķināmies, ka kādam, iespējams, varētu arī nebūt iespēju pieslēgties tiešsaistes platformām gadījumā, ja šāda tikšanās notiktu attālināti. Ja 15. novembrī ierobežojumi tiks pagarināti, tad tiks lemts par to, kā šīs padomes darbu organizēt.’’

Varēs pieteikties pagastu konsultatīvajām padomēm

Jāpiebilst, ka, domes sēdē, apspriežot sēžu starplaikā paveiktos darbus, deputāte Dace Lebeda vaicāja, kad būs iespēja pieteikties darbam pagastu konsultatīvajās padomēs, par ko jau interesējušies iedzīvotāji. G. Važa norādīja, ka varētu izsludināt pieteikšanās termiņu līdz šā gada 1. decembrim, savukārt domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede skaidroja, ka pagastu pārvalžu vadītājiem tiks uzdots izsludināt iedzīvotāju pieteikšanos dalībai pagastu konsultatīvajās padomēs. Jau pēc sēdes interesējoties, vai pieteikšanās jau ir izsludināta, I. Priede skaidroja, ka pagaidām vēl ne, taču drīzumā tas noteikti tikšot izdarīts.

 

Vairāk lasāms piektdienas, 5. novembra, laikrasktā ŠEIT=>>>>>

Komentāri

  1. Ir nu gan interesants pieteikuma termiņš. Tas tāpēc lai neuzzinātu iedzīvotāji un atkal būstu tikai savējie???Kad tad izsludinās, ja jau 1.decembrī jābūt gatavam visam?Un kā tas notiks.

    1. Kam visam jābūt gatavam? Šīs ir brīvprātīgas vietējo pagastu un pilsētu padomes, kurās sanāk visi kam nav slinkums. Tā kā uz priekšu…droši vari savā pagastā līdz 1. decembrim pieteikties, laiks vēl kā jūra 🙂

      1. Pieteikties var tad,ja ir izsludināta pieteikšanās.Un tad var teikt ja laiks kā jūra…

  2. Daudzi alternatīvā prāta giganti iekļauti šinī padomē.
    Kāpēc šinī padomē iekļauti vienkāršie palīgskolnieki , bet nav iekļauts izcilākais palīgskolas eksemplārs L39?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *