Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kāpēc pārrok ielu un darbus neturpina?

Lasītājs jautā: – Jau pirms kāda laikā SIA «Tukuma ūdens» izraka bedri Raudas ielā, taču darbi tā arī nav turpināti. Jau tā Raudas un Kurzemes ielas krustojuma remonta laikā ir jāmēro gari apkārtceļi, kas autovadītājam maksā reālu naudu, bet arī tas, ka viena puse Raudas ielas ir aiztaisīta, rada neērtības. Vai tiešām būvnieki neskaita naudu un var atļauties nedēļām neko nedarīt?! Manuprāt, kādam atbildīgajam taču vajadzētu to visu uzraudzīt un kontrolēt, tāpēc gribētos zināt, vai domē vairs tādu cilvēku nav?

Redakcija: kā noskaidrojām, bedre Raudas ielas brauktuves vienā malā tika izrakta 11. oktobrī. To, kāpēc darbi tā arī nav turpināti, vaicājām SIA «Tukuma ūdens» valdes loceklim Aināram Feldmanim. Viņš skaidroja, ka šī izraktā bedre ir saistīta ar tiem darbiem, kurus šobrīd veic SIA «Amatnieks» Raudas un Kurzemes ielas krustojumā: “Lai SIA «Amatnieks» tur varētu strādāt un uzbūvēt jaunus maģistrālos ūdensvada tīklus, mums vajadzēja atrakt maģistrālo ūdensvadu un to noslēgt. Nekā citādi to izdarīt nevarēja. Pamazām darbi jau virzās tālāk Raudas ielā, un tad arī mēs turpināsim savus plānotos darbus – ar caurdures palīdzību ierīkosim jaunu ūdensvada ievadu Tukuma slimnīcai un arī nelielu posmu līdz krustojumam. Vienlaikus tiks ierīkota jauna aka, kurā šiem maģistrālajiem tīkliem tiks uzlikts skaitītājs. Tas palīdzēs ātrāk noteikt to vietu, kur radies bojājums. Šis būs jau sestais šāds skaitītājs, ko esam jau maģistrālajiem tīkliem izveidojuši.” Vaicāts, kad «Tukuma ūdens» šos darbus turpinās, A. Feldmanis skaidroja, ka tas notiks jau šīs nedēļas beigās vai nākamās sākumā.

Komentāri

 1. Padomajiet pasi SIA Amatnieks tukuma ir karalis ko grib to dara. Ziznevskis ir parnemis visu tukumu Domei tas patik.

  1. Un,ja nebūtu “Amatnieks”,kuram ir tehnika un veči,kurš to darītu?
   Sīkie sia pusgadu plēstos un tiesātos kam tiks pasūtījums,pēc tam bedre pusgadu stāvētu vaļā līdz tiesas beigtos utt.
   Tad labāk “Amatnieks” atbrauc,izdara un aizmirstam šo problēmu.

   1. Vārds Amatnieks vien ko izsaka,vēl Vejmara serviss ar siekalnieku priekšgalā dddd

 2. NTZ varētu noskaidrot,kad Kampars aiztaisīs ciet tās bedres Jumpravas ielā,lur veikti pievadi jaunajiem apbūves gabaliem? Vēl viens karalis Tukumā,kuram viss atļauts un nekas nerūp? Cilvēki katru dienu braukā un lauž savas mašīnas….

  1. Ditai taisnība, bedres ir izbrauktas un malas asas, vai nav pārkāpti noteikumi, ka ceļu nevar pārrakt 5 gadu laikā,, pēc asfalta uzliešanas, ja neizdarīja iepriekš, tad pats vainîgs, lai tagad taisa par saviem līdzekļiem!

 3. Var reizēm tikai pabrīnīties par ko cilvēki satraucas ,nu šis taču ir tik nenormāli svarīgi :)varētu domāt ka uzņēmumi paši nezin kā un kad viņiem jādara. Tā laikam ir kad pašiem savā dzīvē ir toričeli tukšums :):)

 4. Pašiem ir lizingā jauns BMW un izklaides un čīkst ka vis dārgi nevar atļauties sev istabu sakārtot! Standarta pilsētnieks!!!

 5. Tas krustojums nav tik svarīgs,ka nevar pa citurieni tikt mājās kāds!Ar galvu jādomā pirms iebrauc tupikā!Pilns ar ielām apkārt un nekādi papildus izdevumi nez kāpēc man nerodas!Bet tajā remonta zonā lieliski izceļas šoferi analfabēti!Zīmes saliktas,bet izskatās,ka liela daļa viņas nemaz nepazīst!

 6. >Ditai
  Jums Bingo!
  Godam esiet nopelnījusi balvu ”Izgāzās kā veca sēta”’.
  1.Jumpravas ielā nav izfrēzēts asfalts.
  2.Asfalts ir izfrēzēts Smilšu ielā.
  3.Tanī Smilšu ielas posmā vienmēr ir bijusi zīme ”30”, nav ko lidot kā negudrai.
  Padoms, kas traucē apbraukt šo posmu pa Laubītes un Jumpravas ielām, bet, ak vai, tur atļautais ātrums ir tikai ”20”.

  Kārtējo reizi pierādās, ka lielākie kviecēji ir tie, kuri neko nezina un paši neko nedara.

 7. Aleksandra iela pārrakta kopš jūnija. Kas sataisīs? Kam domē par šo algu maksā? Vai man vienam tas šķiet neprāts? Kur pazuduši patrioti, kam rūp kārtība? 4 mēneši pagājuši.

 8. Būs kā parasti pēc Amatnieka veiktajiem darbiem, pēc gada varēs atkal remontet no jauna. Kā tas bija Raudas ielā, krustojumā ar Spartaka ielu. pēc remonta, pāris gada laikā 3 reizes bija jaremontē bojājumi.

 9. Nu,nu.. vai tik bravūrīgi Tevi mamma mācīja runāt ar sievietēm? Vai dzirdēji mani kviecam? Steidzami pie ārsta! Izklausās pavisam nelāgi…
  1. Taisnība! Smilšu ielā. Es vienmēr braucu no Jumpravas ielas,tāpēc nepamanīju,ka līkumā mainās ielas.
  3. Nekad nepārsniedzu atļauto ātrumu dzīvojamajā zonā, jo pašai 2 bērni un zinu,ko nozīmē raut bērnu gandrīz vai grāvī,jo kāds steidzīgais atkal nesas uz 50-60 km/h.

  Paldies par padomu! Sanāk jau izmest līkumu un izmantot šīs ielas,jo tiešām bedrēs šķembas nosēdušās un ļoti asas malas,tāpēc saudzēju auto.

  Manas domas aizsūtītas kosmosā un šovakar sāka liet asfaltu! Hip hip! Urrāāā!

  1. Nu nu, braukt regulāri un neievērot kā sauc šo ielu, tas jau izklausās ļoti… , nu labi, neaizvainošu maigo būtni ar trāpīgu epitetu…

 10. Tā notiek, ka Tukumā valda kariņa-levita režīms. Kur vienotība, tur bardaks.

  1. Tu, pamuļķi, varēji vispirms noskaidrot, kas pie varas Tukumā un tad bļaut. Īsts Gobzema elektorāts.

 11. Jādod kukulis, lai Aleksandra ielu sakārtotu? Kas atbildīgajiem kaiš, ka nekust? Diez cik daudz šie ņem? Varbūt kādam ir pieredze?, tāme?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *