Zemkopības ministrs lūko nokaltušos laukus Kandavas pusē

Vakar, 25. jūnijā,  no rīta lauksaimnieki Ilvars Ozoliņš (zemnieku saimniecība «Krieviņi») no Pūres, Aldis Stepanovičs (zemnieku  saimniecība «Tiečas») no Slampes, Ivars Frīdemanis (SIA «Ralle») no Pūres, Santra un Andris Celmiņi pulcējās Kandavā, pie Celmiņu bioloģiskās zemnieku saimniecības «Krikši» aplokiem, kur bija norunāta tikšanās ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu un Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Cimermani, kā arī šī centra Tukuma biroja vadītāju Janu Tramdahu.

Vakar, 25. jūnijā,  no rīta lauksaimnieki Ilvars Ozoliņš (zemnieku saimniecība «Krieviņi») no Pūres, Aldis Stepanovičs (zemnieku  saimniecība «Tiečas») no Slampes, Ivars Frīdemanis (SIA «Ralle») no Pūres, Santra un Andris Celmiņi pulcējās Kandavā, pie Celmiņu bioloģiskās zemnieku saimniecības «Krikši» aplokiem, kur bija norunāta tikšanās ar zemkopības ministru Jāni Dūklavu un Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētāju Mārtiņu Cimermani, kā arī šī centra Tukuma biroja vadītāju Janu Tramdahu. Tikšanās iemesls šī gada lauksaimniecībai tik kaitējošais sausums. Zemkopības ministrs un Konsultāciju centra darbinieki tālāk devās uz Kandavas novada saimniecību «MS Kārkli», pēc tam uz Kuldīgas pusi, kur tikās ar lauksaimniekiem, kas nodarbojas ar piena gaļas lopkopību, graudkopību, bioloģisko augkopību un lopkopību, kā arī ogu un augļu audzēšanu. Vairāk par to, ko runāja ministrs un zemnieki, lasiet 29. jūnija laikrakstā.

Komentāri

 1. Biznes bez riska, pačīkstēšu un kompensēs. JAPROT SAIMNIEKOT NODOKĻUS NEMAKSĀŠU NOPIRKŠU JAUNU TRAKTORU , GAN PĀRĒJĀ TAUTA SAMETĪS.

 2. Par ZZS un bijušo komunistu A.Brigamani vienalga nebalsošu. Un mani draugi, kaimiņi un paziņas netik. Iepūtiet man!

 3. Tad kad japerk traktori un kombaini par pus miljonu tad mierigi.tad kad uznaak lietus par daudz tad kompensacijas prasa.tagad saule par daudz tad atkal.staav rokas salikushi kabataas.nem izkapti un ej gar upi zaali plaut.bus taviem lopiem ko est.

 4. ……vai paņem vel kredītu un iegādājies laistīšanas ierīces. Kā labs gads, tā dižojās ar pēdējā izlaiduma kombainiem. Nopērc sūdīgāku un plus laistāmo.

 5. Ko jūs te braucat virsū lauksaimniekiem!
  Bez lauksaimniekiem , jūs nosprāgtu badā, jo paši pat pāris vadziņas kartupeļu iestādīt esiet par slinku.

  Lauksaimnieka darbs ir grūts un riskants, tas nav kantorī klabināt klaviatūru bezsakarīgām atskaitēm.

 6. Neraksti par visiem, ja pats esi tāds, kurš kartupeļu vagu namāki izaudzēt…
  Un tieši lauksaimnieki ir tie, kuriem nepārtraukti ir problēmas – tad nav naudas, tad traucē dzīvā radība, kura, viņuprāt, jāizšauj, utt.
  Katrs pats izvēlās – kā un par ko strādāt!
  Kāpēc tad pārējiem cilvēkiem valdība nemaksā n-tās kompensācijas???

 7. Skaudīga mums ir tauta. Tagad zemniekus sauc par parazītiem. Nesen vēl tā apsaukāja skolotājus. Tad bija kārta ģimenes ārstiem. Ja kāds ko sāk prasīt, tad pārējie tos vienkārši noēd. Tas viss protams nāk par labu deputātiem, kas saņem vēl kādas kompensācijas. Tas patīk visiem valsts izzadzējiem. Jo tas ko viņi dara ir ok. Tas saucās skaldi un valdi pār muļķa skaudīgo tautu. Un rezultātā mēs visi esam tur, kur esam.

 8. Kāpēc iedomājies, ka tikai tu vari izteikt savu viedokli – un tas ir pareizākais…
  Jebkuram cilvēkam ir un drīkst būt savas domas par visu kas notiek mūsu valstī!
  Un, protams, arī savs viedoklis par to!

 9. PASKAIDRO ,par ko algu sanem “PARAZITI”DEPUTATIN ALGU?vins spraagons reizrekinu no galvas nezin,bet nozagt naudu,to vins vins maak ,maak sedeedeet un smakot tanii cuuku kuutii.attaisa durvis valaa arpraats -gazmaska javelk galvaa.zagli un atkritumi ,labuma mekleetaaji.

 10. Vai kaut kur savā komentārā tiku minējis, ka tikai es varu izteikt savu viedokli un tas ir pareizākais? Man kā jebkuram cilvēkam ir un drīkst būt savas domas par visu kas notiek mūsu valstī!
  Un, protams, arī savs viedoklis par to!

 11. Nokaltuši lauki??????
  Nekādi nespēju vizualizēt šo dabas brīnumu….Pat ministrs “lūko ” un nesaprot, kas tas ir:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.