Jānis Vītols

Zantes folkloras kopai «Vācelīte – 10 /FOTO/

Pagājušo sestdien Zantes folkloras kopas «Vācelīte» ļaudis savu dziesmoto, dejisko desmitgadi svinēja. Varen skanīgi, ar dižu blīkšķi svinības Zantē noritēja. Zantenieki allaž pratuši strādāt un arī svētkus svinēt. Līdz pirmajiem gaiļiem, vēl ilgāk, un nākamajā atkal – pie darba, uz strīpas.

Pagājušo sestdien Zantes folkloras kopas «Vācelīte» ļaudis savu dziesmoto, dejisko desmitgadi svinēja. Varen skanīgi, ar dižu blīkšķi svinības Zantē noritēja. Zantenieki allaž pratuši strādāt un arī svētkus svinēt.

Sābri ciemos bija sabraukuši, dziesmas, labus vārdus sev līdzi atveduši. Viņi – folkloras kopas: «Milzkalnieki» no Milzkalnes, «Pūrs» no Slampes, «Virši» no Remtes, «Virza» no Brocēniem, «Viesi» no Viesatām, «Trejteka» no Laucienes, «Talsi», tautas muzikantu ansamblis «Tals’ trimiš’» un pašmāju pulciņi – Zantes jauktais koris, amatierteātris, jauniešu deju kolektīvs un vidējās paaudzes dejas pulciņš. Un vēl arī visi zantenieki. Viņi visi ir dziedoši, dejotāji. Katrs savu artavu «Vācelītē» ielicis.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *