Velomūzika lauku sētā ‘Indāni”

Šovakar, 25. jūnijā, lauku sētā ‘Indāni’ Kandavas pagastā piestāja vasaras muzikālais projekts ‘Velomūzika’. Koncerts sapulcējis ļaudis no pilsētām un pagastiem. Šis pasākums notiek jau deviņus gadus un kopumā mūziķi gadu laikā nobraukuši jau 4000 kilometrus.

Kā stāsta paši idejas autori: ‘Šovasar Velomūzikas muzikālajā komandā apsolījušies iestāties: dzelzs vilks Kaspars Tobis, kurzemniece Karīna Tatarinova, arī kurzemniece Maija Ušča, motobraucējs Kārlis Kazāks, ģitārists Aivars Vaišļa, aktieris Kaspars Zvīgulis un gan jau vēl kāds, kurš pats vēl nezina, ka muzicēs kopā ar Velomūzikas ansambli naktsmāju devējiem un viesiem par prieku.
Mēs koncertējam tikai ar tiem instrumentiem, kurus spējam vest līdzi ar velosipēdiem, bez skaņas pastiprinošām ierīcēm. Nebiedējot putnus, mājas un meža dzīvniekus.
Vakaru muzikālie notikumi ir apmeklējami bez maksas, cienot un godājot naktsmāju devējus un viņu īpašumu. Katrs apmeklētājs pats izlemj, ko ņems līdzi – uz kā apsēsties, ar ko no lietus vai odiem patverties. Tiekamies!’

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.