Attelam ir ilustratīva nozīme Avots: vieglicelot.lv

Turpinās sarunas par depo būvi Kandavā

Pagājušajā piektdienā, 14. augsutā, kā pastāstīja Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kandavā viesojies Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbegs. Iniciatori šai vizītei bijuši vietējie kokapstrādes uzņēmumi – SIA «Griezes», «Cietkoks», «Priedaine N», «Latlaft».

Tāpat ieradies arī kaimiņu novadā strādājošais uzņēmums «Timberex». Mērķis bijis pārrunāt specifiskas, bet nozarei būtiskas izmaiņas likumdošanā, kas nelielus uzņēmumus nostādīšot daudz neizdevīgākās pozīcijās attiecībā pret lielajiem tirgus spēlētājiem. Sarunas bijušas salīdzinoši auglīgas, un ministrs solījis problēmai pievērst īpašu uzmanību. Kā skaidroja I. Priede, arī pašvaldībai tas noteikti ir svarīgi, jo kokapstrādes uzņēmumi ir vieni no lielākajiem nodokļu maksātājiem, kā arī minētājos uzņēmumos ir vismaz 200 nodarbināto. Vaicāta par to, vai kaut kad varētu notikt arī solītā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena vizīte Kandavā, kas vairākkārt tika atlikta, I. Priede skaidroja, ka tuvākajā laikā atkal par to būs sarunas. Neesot gan arī tā, ka jautājums par ugunsdzēsēju depo pārcelšanu no pilsētas centra, kas ir viens no galvenajiem ar ministru apspriežamajiem jautājumiem, nemaz nebūtu kustināts. «Valsts nekustamie īpašumi» sākuši izskatīt iespēju būvēt jaunu depo – viens variants būtu netālu no uzņēmuma «Kandavas ceļi», kur pieejamas visas komunikācijas, otrs – Sabiles ielas galā, kur gan komunikāciju šobrīd nav.

 

Vairāk lasāms piektdienas, 14. augusta, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

 1. Pastaigāju brīvdienās pa Kandavu…, mazliet žēl paliek skatoties uz mazpilsētas namiem. Būvniecības kā tādas nenotiek, daudz namu ir avārijas stāvoklī. Ar Rača četrindēm uz namu sienām vien nepietiks.

 2. Būtu prātīgi ja jaunajā ēkā būtu depo un neatliekamās palīdzības ekipāža. Gluži kā to dara Skandināvijā, mazajās pilsētās.

 3. Būvniecība notiek gan. privātmāju. Gan Lāčplēša, Vidzemes ielās, un citur. Vecpilsētā jau nav kur būvēt, bet tās vecās ēkas ir tik skaistas, grēks būtu samālēt, zustu senatnes šarms

 4. Apiņu iela, Skolas iela, Raiņa iela un Lielā iela tiek asfaltēta par domes budžeta naudu. Aizņēmums netiek ņemts šo ielu remontam. Turklāt šogad dome par 570 000 ir samazinājusi saistību apmēru valsts kasē.
  Tā ka, ekskursantam no Tukuma nav par ko satraukties.

 5. Ir pagājis Gaisa balonu festivāls, kas mūs visus priecēja rītos un vakaros paceļoties debesīs. Ir jautājumi: Cik maksāja viens lidojums? Cik cilvēku izlidoja un cik sponsorēja Dome?

  1. Airbaltic. Un atkal nav labi, laikam neko nevajag rīkot, lai ir mirusī pilsēta. Būtu gājis pie ekipāžas un pircis lidojumu vai izmantojis Dāvanu karti. Katram pasākumam tiek plānots budžets. Un katra pasākuma rīkošana arī izmaksā, pat pašdarbības pasākumiem ir izmaksas!

   1. Nevajag satraukties! Nevienam neko vēl te nepārmet, tikai atklātību prasa! Kur dāvanu kartes varēja dabūt? Kas dabūja? Cik tam naudas iztērēja? Pavisam mierīgi un atklāti. Nekas jau te mazāk miris vai dzīvs nebija un nav vēl šodien.

 6. Neviens no tā nenomira,bet runa ir par to, kurā vietā bija reklāma, ka var lidot?Par savu naudu. Nebija zināms, ka jāiet pie ekipāžas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.