Kandavas depo

Solis pretī jaunam depo Kandavā

Otrdien, 14. septembrī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu atļaut Iekšlietu ministrijai pārņemt no Tukuma novada pašvaldības nekustamo īpašumu “Ūdenstornis Liepās” Kandavā, Tukuma novadā. Minētajā teritorijā plānots būvēt C kategorijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsības depo ēku ar papildu telpām Valsts policijai, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Plānots, ka kopējā ēkas platība sasniegs teju 800 kvadrātmetrus.

Jau ziņots, ka Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar A/S “UPB” izstrādājusi tipveida VUGD depo ēku projektus, kas būs par pamatu, lai uz šo projektu bāzes depo ēkas varētu tikt pielāgotas un izmantotas kā vienots iestāžu administratīvais centrs, pēc nepieciešamības papildinot projektus ar iekšlietu resorā esošo iestāžu (Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes utml.) un citu iestāžu (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, pašvaldības policijas utml.) funkcijām nepieciešamajām telpām.

Šobrīd VUGD Zemgales reģiona brigādes Tukuma daļas Kandavas postenis ir izvietots fiziski un morāli novecojušā ēkā un ir sliktā tehniskā stāvoklī, kas būtiski apgrūtina VUGD funkciju izpildi. Ēkas pārbūve nav iespējama, jo esošais zemes gabals ir par mazu. Tāpēc pieņemts lēmums būvēt jaunu depo, kas atbilst mūsdienīgām prasībām. Projekts tiks īstenots Atveseļošanas fonda (Atveseļošanas un noturības mehānisma) ietvaros.

 

Komentāri

  1. Būs par vienu graustu vairāk. Vecais depo stāvēs kā spoks. Tāda tā valsts politika. Tukumam draud tas pats. Visi priecājas par jauniem birojiem, ko likumsargi nenoliedzami ir pelnījuši. Bet kas ar tagadējām depo un VP ēkām notiks?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.