Saeimā sveiks fotokonkursa uzvarētājus. To vidū arī novadnieci – Lauru Kristīni Anšanci

Saeimas namā šodien, 8.septembrī, svinīgi atklās jauniešu fotokonkursa “Sardzē par visdārgāko” darbu izstādi, kā arī sveiks konkursa uzvarētājus un viņu pedagogus.

Izstādi atklās un konkursa uzvarētājus sveiks Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kā arī Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Rancāns, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera biroja priekšnieks komandleitnants Valdis Andersons, Zemessardzes komandieris Egils Leščinskis un Jaunsardzes centra direktors Aivis Mirbahs. Tāpat uzvarētājus apbalvos bijušais NBS komandieris Gaidis Andrejs Zeibots un bijušais NBS komandieris Raimonds Graube.

Saeimā izstādīs četrpadsmit darbus, kurus fotokonkursa žūrija atzinusi par labākajiem. Konkursā 15–25 gadus veci jaunieši tika aicināti iesūtīt pašu uzņemtas fotogrāfijas, kurās būtu redzams tas, kas pašam autoram ir visdārgākais un sargājams.

Konkursā uzvarējušo fotogrāfiju autori ir Edgars Ancītis, Jekaterina Andrejeva, Laura Kristīne Anšance, Annija Balčūne, Līga Gredzena, Vladislavs Jacko, kurš iekļuvis uzvarētāju pulkā ar diviem darbiem, Kristiāna Mame, Viktorija Maskaļonoka, Jūlija Naumova, Zane Ozola, Elina Rogovska, Bogdans Stepanovs, kā arī Evelīna Marta Svekre.

Pēc izstādes atklāšanas konkursa uzvarētāji un viņu pedagogi dosies ekskursijā pa Saeimas namu, kā arī apmeklēs Zemessardzes 17.kaujas atbalsta bataljona bāzi.

Atzīmējot Zemessardzes 30.gadadienu un gatavojoties Lāčplēša dienai, fotokonkursu 2021.gadā organizēja Saeima. To rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un rekomendācijas Covid-19 ierobežošanai, izstādes atklāšana tika pārcelta uz vēlāku laiku.

Fotokonkursa izstādi atklās ceturtdien, 8.septembrī, pulksten 13.00 Saeimas nama Lielajā vestibilā.

Komentāri

  1. Sveiki,

    VAI JUMS NEPIECIEŠAMS KREDĪTS?
    Vai jūs interesē jebkura veida aizdevuma saņemšana?
    Vai jūs uztraucaties finansiāli? Vai arī jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādu un rēķinus?, ja jā, sazinieties ar mums tagad, izmantojot uzņēmuma e-pastu: jeromeburchael91@gmail.com

    Mēs esam jūsu rīcībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *