FOTO: www.kandava.lv

Noslēgušies būvdarbi Kandavas tehnikuma stadionā un kopmītnēs

2018. gada gada 6. augustā Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionam tika apvilkts žogs – sākās tā pārbūves process, kas nule kā noslēdzies.

Paralēli, kā pastāstīja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, praktiski jau pilnībā pabeigti darbi arī tehnikuma 2. kopmītnēs, kas kopā ar stadiona pārbūvi un citiem darbiem ir lielākā un teju četrus miljonus eiro vērtā projekta daļa. Projekta mērķis ir mācību iestādi padarīt arvien modernāku un audzēkņiem – pievilcīgāku. Ar oficiālo atklāšanu, kas bija paredzēta aprīļa sākumā, šobrīd gan būs jāpagaida, skaidroja D. Rozentāle. Taču izstaigāt un aplūkot, piemēram, to, kā izskatās jaunie skrejceļi un kādi vēl uzlabojumi veikti, interesentiem iespējams jau šobrīd. Gan ar piebildi – pirmkārt, ievērojot sociālās distancēšanās noteikumus, otrkārt, saudzīgi izturoties pret paveikto darbu. Proti, nepiemēslojot stadiona apkārtni, savukārt pa jauno segumu nepārvietojoties ar skrejriteņiem vai velosipēdiem, kas to bojās.

Vaicāta, kas pēc šī projekta noslēguma būtu nākamais, kam ķerties klāt, direktore skaidro – viss būs atkarīgs no nākamā plānošanas perioda (lielākā daļa projekta ir Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstīta). Vajadzību netrūkstot, un viena no vēlmēm būtu, piemēram, zem viena jumta jeb angāra dabūt mehāniskās darbnīcas.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.