Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ko rok Raiņa ielā Kandavā?

Jau vairākkārt vēstīts, kas Kandavā šobrīd noris ūdenssaimniecības projekta II kārta, kuras ietvaros pilsētā tiek izbūvēta kanalizācijas un vietām arī ūdensvada sistēmas. Darbi Lāčplēša ielā jau ir noslēgušies un šobrīd pārcēlušies uz Raiņa ielu. Un tieši no kāda Raiņa ielas iedzīvotāja saņēmām šādu jautājumu.

Pajautāju, ko tad rok, un man skaidroja, ka ūdensvadu. Te savukārt man rodas tāds interesants jautājums: par kanalizāciju viss tā kā būtu skaidrs un, kā saprotu, to plānots darīt vēl pēc tam. Bet kāpēc atkal tiek rakts ūdensvads, kam nu visi no jauna tiks aicināti pieslēgsies, ja, šķiet, vien četrus, piecus gadus atpakaļ šo darbus Raiņa ielā jau veica!? Nu baumo jeb runā, ka tas tādēļ, ka ir lieli ūdens zudumi un, ļoti iespējams, kaut kur zem asfalta ir avārija. Bet atkal  – vai tad iepriekšējam darbu veicējam nekādu saistību nav un garantija vairs nedarbojas (lai rok augšā un labo!)?  Vai tiešām esam tik bagāti, ka varam vienā un tajā pašā vietā divreiz likt ūdensvadu? Ja ņem vērā, ka ir arī caurules no padomju gadiem, sanāk, ka mums te ir jau trīs ūdensvadi! Un vēl, kas svarīgi, – cik tas viss maksā?

Baumām nav pamata

Situāciju komentēt lūdzām SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju Dzintaru Rušmani. Pirmkārt, viņš uzsvēra, ka Raiņa ielā tiek izbūvēta maģistrālā kanalizācija nevis ūdensvads! Tāpat viņš skaidroja, ka iedzīvotāji precīzāku informāciju, ja radušās kādas neskaidrības, jebkurā gadījumā var saņemt arī komunālajā saimniecībā.

Vaicājām uzņēmuma vadītājam arī, vai ir pamats runām par to, ka tieši Raiņa ielā vērojami ūdens zudumi? Dz. Rušmanis skaidroja, ka šādas informācijas – par to, ka būtu bijušas avārijas – uzņēmumam nav. Tāpat viņš informēja, ka, visticamāk, darbi Raiņa ielā šajā gadā projekta ietvaros būs arī noslēdzošie (tie turpināsies pavasarī). Bet šobrīd, laikā, kad te strādā tehnika, iedzīvotājiem ir jārēķinās ar daļējiem satiksmes ierobežojumiem – jāseko līdzi aktuālajām ceļa zīmēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.