FOTO: kandava.lv

Kandavas sociālajā dienestā ieceļ vadītāja vietas izpildītāju

Jau vēstījām, ka pagājuša novada domes sēdē, 28. maijā, deputāti oficiāli apstiprināja amatā jauno Kandavas novada sociālā dienesta vadītāju Sarmīti Segliņu, kuras kandidatūra bija izvēlēta konkursa kārtībā. Tāpat sēdē tika prezentēts, kādas pārmaiņas un uzlabojumi dienestā viņas vadībā laika gaitā būtu gaidāmi. Tomēr kā vakar sākumā uzzinājām, S. Segliņa ir izturējusi konkursu arī uz Kuldīgas sociālā dienesta vadītāja amatu un devusi priekšroku šim piedāvājumam…

Līgums vēl nebija noslēgts  

Kā skaidro novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, darba līgumu parakstīt ar S. Segliņu bija plānots tikai 29. jūnijā, tāpat kā lietu nodošana. Novadā dome  arī bijusi informēta par to, ka jaunā vadītāja vienlaikus pretendējusi uz tādu pašu amatu Kuldīgas sociālajā dienestā, kas ir viņas darba vieta jau 16 gadus. Tomēr, kā apstiprinājusi pati S. Segliņa, izturēt atlasi viņi necerēja, jo iepriekšējās vadības rekomendācijas bija saņēmusi cita kandidāte. Rezultātā gan viņas paredzējumi nepiepildījās, tāpēc izvēle izdarīta par labu Kuldīgai. “Tas gan telpu, gan atalgojuma atšķirību dēļ, kā arī tika runāts par gaidāmo reformu, kas ievieš daudz neskaidrību par to, kā turpmāk Kandavā organizēs sociālā dienestu darbu,” skaidro I. Priede.

Iecelts vietas izpildītāju

Ņemot vērā, ka līdzšinējā dienesta vadītāja Inta Leitarta pilnvaras amatā jau vienreiz tika uz mēnesi pagarinātas (S. Segliņai jūniju bija jānostrādā iepriekšējā darbā), nolemts, ka jauns konkurss šobrīd netiks rīkots un iecels vadītāja vietas izpildītāju. Tam jau piekritusi līdzšinējā Sociālā dienesta Aprūpes nodaļas vadītāja Ginta Freimane. Un, ļoti iespējams, šādā režīmā tiks strādāts visu vasaru, jo noorganizēt kandidātu izvērtēšanu, ņemot vērā to, ka ir atvaļinājumu laiks, šobrīd esot problemātiski. Tāpat arī iespējamo kandidātu atsaucība varētu būt zema, – lēmumus skaidroja novada domes priekšsēdētāja.

P.S. Vakar, 30. jūnijā, novada domes sēdē G. Freimanes kandidatūra tika apstirpināta arī oficiāli. Vairāk par sēdē runāto, to skaitā, par vēršanos Satversmes tiesā, lasiet piektdienas, 3. jūlija, laikrakstā.

Komentāri

 1. Priedes kundze pasaka, ka atalgojums nav kokurētspējīgs, telpas nav atbilstošas, citu kandidātu būs grūti atrast, bet AT reformu nevajag, jo Kandava tak ir bagāta un pašpietiekama! Loģiskā domāšana tuvu nullei!Tagad Kandava maksās advokātu birojam vairākus tūkstošus, lai sagatavo pieteikumu Satversmes tiesai, bet domē tak ir vairāki juristi- vai tie nespēj sagatavot pieteikumu?!

  1. Es tev piekrītu pilnībā!
   Priekšēdētājas atbildes ir tik trulas, tipa mums nekā nav , bet cīnās par to lai kandava paliktu pati par sevi – vot tad tik būs!
   Nu nebūss šis variants Kandavu nolīdzinās vispār!

  2. Pareizi! Ne jau par cilvekiem kliedzēji, AT reformas pretinieki un domnieki domā, bet par savām pakaļām un saviem krēsliem! Viņi tak saprot, ka lielajā novadā viņus neviens neievēlēs. Ko ta mūsu blondīnes darīs, kad paliks bez darba? Šovu var taisīt Kandavā un reklamēt savus smukos ģīmīšus, bet Tukumā viņām neviens nepievērsīs uzmanību. Ir tikai mazs draugu un radu pulciņš, kas piedalās visās protesta akcijās, vienmēr vienas un tas pašas sejas… To naudu, ko tagad izķēzīs juristiem, varēja sociālajam dienestam atdot, veciem cilvēkiem aprūpei…

 2. Vai tad mums Kandavā nav izglitoti cilveki ka janem no citiem rajoniem .kuri nav lietas kursā par so darbu .kur daudz lauku cilveki kam japalidz

 3. Tagad jauna mode, jāņem svešie, vietējie nekam neder. Arī deputātus un domes priekšsēdētāju meklēsim citos rajonos. Vietējie jau nekam neder.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.