Inese Valtenberga

Kandavas Promenādei vajadzīgi uzlabojumi

Aizvadītajā nedēļā Kandavas domes Būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs, domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Promenādi buvējušās firmas – SIA «Telms» – pārstāve Ilze Nikolājeva pabija Promenādē.

Aizvadītajā nedēļā Kandavas domes Būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs, domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Promenādi buvējušās firmas – SIA «Telms» – pārstāve Ilze Nikolājeva pabija Promenādē. Pašvaldības pārstāvji ar būvnieku vienojās, ka tuvākajā laikā tiks atjaunots bojātais, drupt sākušais betona segums no kāpnēm, kas no Promenādes ved uz Talsu ielu, lai tālāk nokļūtu līdz muzejam. Tāpat konstatēts, ka, visticamāk, Kandavai raksturīgo pazemes avotu tīklojums nelabvēlīgi ietekmējis atsevišķus daudzgadīgos košumkrūmu stādījumus. To vietā šopavasar nāksies izvēlēties šai mitrajai teritorijai piemērotākus.

Par citiem Promenādē plānotajiem darbiem lasiet piektdienas, 28. marta, laikrakstā ŠEIT!

 

Komentāri

 1. Tad jau mīļie kandavnieki gatavojieties jostu savilkšanai, jo, ja šādi ērgļi sāk spietot pa bijušā novada ķeizara kā no gaisa nokritušās turības izcelsmes avotu vietām, tad gaidiet vien atkal jaunus iepirkumu konkursus, kuros, ak tavu brīnumu, negantā konkurencē atkal uzvarēs šādas godīgas un savus labdarus nekad neabežojošas firmas. Kā jau Kandavā ierasts – visapkārt vieni vienīgi godavīri un sievas arī.

 2. Vai tad tai promenādei garantija nav? Vai varbūt vakar beidzās? Kas tad pieņēma nekvalitatīvu darbu? Paraksti uz aktiem jābūt!

 3. Kandavai naudas nav ,bet re , vienojās un naudiņa parādījās… par cik vienojās?

 4. Vai, kad iekārtoja promenādi, par tiem avotiem nezināja? Varbūt tagad vajag izvēlēties zinošākus speciālistus?

  1. Kur tad šodien lai rauj tos zinošos speciālistus, ja jau pat Kandavas novada Izglītības pārvaldes darbinieki, kuriem taču it kā vajadzētu būt kaut cik necik saprātīgiem radījumiem, pat savā dzimtajā valodā rakstiski sazinās ar grūtībām. Kādas gan mācību programmas, izņemot diešanu un gavilēšanu, šādi “speciālisti” ir spējīgi izveidot un ieviest skolās, kurās pie tam vēl puse skolnieku ir absolūti deģenerāti. Arī kadru atlase novadā tiek veidota pēc interesanta principa – tiek izsvērts vai kāda sabiedrībai absolūti nevajadzīga amata pretendents nekādā gadījumā nebūtu kaut nedaudz gudrāks par visa novada vai kādas tā iestādes vadoņiem. Jūs jau paši saprotiet, ka šādus eksemplārus pat šodienas Latvijā var atrast tikai ar milzīgām grūtībām.

 5. To Pajolītim
  Runa iet par promenādi,bet Jūs vālejat par skolu valdi.Kāds sakars ‘Jūsu vēstijumam par problēmām skolu valdē ar promenādi? Kārtējā iespēja izmest savus žults uzkrājumus,pavērojat paši,līdz kaut kas notiek Kandavā,tūlīt žults slimnieki aktivizējas.

  1. Kate strādā “skolu valdē” un ir pārliecināta, ka Latvijas sačakarētajai izglītības sistēmai nav nekāda sakara ar dažnedažādu deģenerātu rosīšanos tautsaimniecībā.

  1. Vajag tajās būdās sākt tirgot krutku un viss būs štokos. Arī domei neviens nevarēs pārmest, ka deputāti netur savus priekšvēlēšanu solījumus un neattīsta novadā uzņēmējdarbību. Turklāt domes vadība taču, apmaiņā par sava kārtējā pietuvinātā vīreļa iebīdīšanu amatā, esot devusi zaļo gaismu apmaksāta uzņēmējdarbības konsultanta amata izveidei. Noteikti, ka uz to tiks virzīts pats erudītākais, izglītotākais un vispieredzējušākais pareizās partijas biedrs. Rosieties, biedri, un tautu nākamajās pašvaldības vēlēšanās būs daudz vieglāk apmuļķot – tā dzēruma neprātā uzgavilēs visiem jūsu viltus solījumiem un pati ierosinās kārtējo darba algas “optimizācijas” programmu.

 6. Man liekas, ka uzlabojumus vajag Domei! Kādus 12 atlaist! Aunu bars, varbut vajadzētu beidzot tos ( Ceļus) sataisīt!

 7. nu jau viss būs kārtībā – iebāza mednieku par izpilddirektoru, nu viss tiks sakārtots un cūkas arī izšautas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *