spoki.tvnet.lv

Kandavai būs pašai sava himna

Maijā, noslēdzoties konkursam par Kandavas himnu, tās titulu ieguva dziesma ar identisku nosaukumu «Kandavas himna», kuras mūzikas autors ir Gints Birkenšteins, bet dziesmas teksta autori ir trīs – Zigita Kārkliņa, Ziedīte Začeste un Ilze Oliņa.

Maijā, noslēdzoties konkursam par Kandavas himnu, tās titulu ieguva dziesma ar identisku nosaukumu «Kandavas himna», kuras  mūzikas autors ir Gints Birkenšteins, bet dziesmas teksta autori ir trīs – Zigita Kārkliņa, Ziedīte Začeste un Ilze Oliņa. Ar dziesmas mūzikas autora G. Birkenšteina rakstisku piekrišanu tās nosaukums tika pārdēvēts – «Dziesma Kandavai».

Komentāri

 1. Tas viss ir skaisti, bet tik un tā nejūtu iekšējo dzirksti, kas rosinātu man lepoties ar savu pilsētu… Ne jau tāpēc, ka man būtu iekšēja žults uz visu, ko cilvēki cenšas darīt, bet vienkārši… Gribētos redzēt kādus citus darbus arī, ne tikai izklaidi.

  1. Man gan, kā jau īstenam tautietim, tas viss iet makten pie dūšas, jo kas gan ir ēdiens, darbs un pajumte, ja var diet un gavilēt – tad laime pilnīga!

 2. Dievs glāb to Kandavu
  No tiem kas šķaida brandavu
  Kam mums darbs un darba lietas
  Ka tik esam mēs pie vietas

 3. TVNET portālā ir interesants S.Veinbergas raksts par Kandavas kartingu trasi. Sameklējiet un izlasiet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *