Kandavā sāksies asfaltēšanas darbi

Par to, kādi darbi, projekti un pasākumi šobrīd novadā aktuāli, pagājušajā piektdienā vaicājām novada domes priekšsēdētājas vietniecei Gundai Cīrulei.

Jau pagājušā piektdienā, 10. jūlijā, bija paredzēts, ka sāksies ielu asfaltēšanas darbi, konkrētāk – seguma atjaunošana Apiņu ielā. Tomēr laika apstākļi asfaltēšanai tobrīd nebija piemēroti (bija gaidāms lietus), un darbus atlika. Tad nu vajadzētu būt tā, ka darbs tiks pabeigts šajā nedēļā, līdz ar to uz laiku jārēķinās, ka varētu būt nedaudz  kavēta satiksme, taču ielas slēgt, skaidroja G. Cīrule, plānots netiek. Apiņu ielai, rindas kārtībā, sekos Skola iela, Lielā iela, Raiņa un Lāčplēša iela. Vēl pirms tam daudzviet arī noris sagatavošanās darbi, piemēram, Lielajā ielā tiek paceltas akas un vienlaikus arī pārbaudīts, vai tās visas tiešām funkcionē.

Skolai, ceļiem, ūdenssaimniecībai 

Pēc novada domes sēdes, kas notika 30. jūnijā, deputāti bija aicināti pakavēties nedaudz ilgāk, lai diskutētu, kur likt šobrīd budžetā ietaupīto naudu (pārsvarā – uz svētku un domes braucienu rēķina ietaupīto). Diskusijas, ļoti iespējams, kā skaidroja G. Cīrule, gan vēl turpināsies, bet šobrīd jau vienojušies, kurās jomās  izsludināt iepirkumus. Proti, viens būs K. Mīlenbaha vidusskolas ģērbtuvju remonts (iepriekš bija plānota tikai daļa – ģērbtuvju meiteņu puse), tāpat – ielu sakārtošana Kandavā, kur plānots ieklāt tā saukto melno segumu ( Dzeņu, Cīruļu ielā, Ceriņu ielā, kur šie darbi jau iepriekš bija ieplānoti, bet tika atlikti līdzekļu trūkuma dēļ).

 

Vairāk lasāms otrdienas, 14. jūlija, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.