Inese Valtenberga

Kandavā novada domes vadība ievēlēta

Šodien 10.00 Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots kopā sasauca visus piecpadsmit jaunievēlētos deputātus, lai nobalsotu, kurš turpmākos četrus gadus vadīs novada domi.

Šodien 10.00 Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots kopā sasauca visus piecpadsmit jaunievēlētos deputātus, lai nobalsotu, kurš turpmākos četrus gadus vadīs novada domi. Priekšsēdētāja amatam sākotnēji izvirzīja trīs kandidātus – Normundu Štofertu (Latvijas Zemnieku savienība), Alfredu Ķieģeli (Latvijas Zemnieku savienība) un Daini Rozenfeldu (Reformu partija). Kā A. Ķieģelis, tā D. Rozenfelds savu kandidatūru atsauca un tad absolūtā vienprātībā par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts N. Štoferts, uzņēmējs ar astoņu gadu pieredzi arī domes deputāta amatā.

Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam izvirzīja divas kandidatūras – Alfredu Ķieģeli un Leonāriju Gudakovsku (Reģionu alianse). Vienpadsmit no piecpadsmit deputātiem nobalsoja par A. Ķieģeli domes priekšsēdētāja vietnieka amatā. N. Štoferts kolēģu vienprātīgo atbalstu solīja attaisnot turpmākajos darbos, savukārt A. Ķieģelis solīja ar savu kādreizējo domes vadītāja pieredzi jaunajam priekšsēdētājam būt līdzās. Šajā sēdē tika ievēlēti arī domes pastāvīgo komiteju vadītāji. Vairāk lasiet otrdienas, 18. jūnija, laikrakstā.

Komentāri

 1. Klusums pirms vētras! Nepaies ne pāris mēnešu, kad šo jauno gurķi Kandavnieki bez sāls apēdīs. Neticu ka viņš tur nosēdēs vissu atvēlēto laiku! Salīdzinājumā ar Bāreni, šis ir galīgs puišelis!

  1. Beidzat. Novēlēsim Normundam panākumus darbā.Cerēsim , ka arī Normunds spēs sakārtot kādu ielu Kandavā, ja ne, tad Viņam pēc četriem gadiem domē vairāk nav ko darīt. Lai necer , ka par Viņu kāds balsos.Cerēsim ,ka Normunds nav plāna galda urbējs.Normund, pierādi, ka Tu kaut ko vari,nevis kā Fredis atsēdēja to laiku siltā vietā.

   1. Šo amatu Normunds kāroja jau labi sen, tā kā varbūt ko darīs lietas labā, lai priekšnieka krēslā varētu pasēdēt ilgāk

  2. Apsveicu! Esi pirmā ēdāja, ar sāli vai bez, to jau zini pati. Pārlasi savu spriedelējumu.

 2. Tikai pagaidiet Lasis atkopsies no triecienaun noliks pie vietas uzņēmēju….

  1. Vēl jau nekas nav beidzies Lasim, bet ja viņš būtu par mēru tad tā būtu traģēdija Kandavai.Viņš jau nemāk cilvēku pasveicināt un runāt, kā cilvēks varētu kārtot lietas. Varētu vienreiz saprast, un nolaisties no tiem mākoņiem.

  1. Ārucītis nekur nav pazudis! Viņa vienmēr ir pie siles. Ja ne pašā galā, tad pa starpu vietiņu atradīs! Jeb kurā gadījumā drīzāk vietu pie siles drīzumā pazaudēs pats Štoffis vai Fredis, bet Ārucis tur būs vienmēr!

   1. Beidziet takš klepot!- Ārija ir pieejama, vienkārša, atsaucīga, lietišķa un zinoša darbiniece. Vienmēr prieks sadarboties. Lai veicas, Leonārija!

    1. Nu gan sasmīdināji! Kaut gan zināmā mērā taisnība – bez ziepēm ielīdīs jebkuram, kurš apsēdīsies mēra krēslā.

     1. komandas darbs ir vērtīgāks par gānīšanos internetā, intrigu vērpšanu, bērnišķīgu negatīvismu, vai ne tā, dziedātājputniņ? tev tas izskatās pēc ziepēšanās, citam pēc dialoga – katram jau savs funktieris.
      Ārija, Solvita un Signe ir foršas…neatkarīgi no tā, kuru no partijām pārstāv. papēti. 😉

 3. Mani ļoti interesē, kuri ir tie trīs dalībnieki,kas gatavojas celt Kandavā koģenerācijas staciju. Ienesīgs bizness.Ka tik nav kāds domes darbonis?

 4. Aiz tās vienbalsības, kaut kas slēpjas! Neticu, ka tam Šofertam būs ilgi sēdēt taj beņķī! Ticamāk tas ir pagaidu variants. Cirks sāksies nedaudz vēlāk, kad mēriņš iekāps pirmajos “netīrumos”.

 5. Es samaksāju par malkas krāmēšanu tik cik bija sarunāts. Pēc darba padarīšanas man prasīja vairāk, es esmu vārda cilvēks, kas sarunāts tas sarunāts. Par mēru neesmu lauzies, gribu vienkārši būt noderīgs. Pie manis varat griezties jebkurā laikā un jebkurā vietā, par jebkuru jautājumu. Es no saviem solījumiem neatkāpjos.

 6. Pensionārs Ķieģelis jau pirmajā darba dienā pameta darbu pusčetros. Laikam ļoti noguris

 7. Kādēļ Dainis atteicās no amata mēs par viņu tomēr vēlējām un viņš vienīgais varēja sakārtot novadu .

 8. Noticis tas, kam bija jānotiek 4 gadus atpakaļ. Ļoti priecājos par Normundiņu 🙂

  1. Vienu dienu tik amatā un tik mīļš kļuvis? :)) Bet varbūt tas ir tas kaimiņu puisītis Normundiņš no bērnu dārza? Ja tas, tad viņš ir mīļš puisītis. :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *