Inese Valtenberga

Kandavā noticis romu forums

Sabiedrības integrācijas biedrība «Alternativas», izstrādājot projektu, guvusi Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu un sadarbībā ar Kultūras, sporta un jaunatnes iniciatīvu centru un Kandavas novada domi (foruma dalībniekiem nodrošināja telpas un tehniskās iekārtas bez maksas) Kandavas kultūras namā sarīkoja forumu «Vienoti dažādībā – starpkultūru dialogs: kultūra un sadzīve».

Sabiedrības integrācijas biedrība «Alternativas», izstrādājot projektu, guvusi Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu un sadarbībā ar Kultūras, sporta un jaunatnes iniciatīvu centru un Kandavas novada domi (foruma dalībniekiem nodrošināja telpas un tehniskās iekārtas bez maksas) 27. martā Kandavas kultūras namā sarīkoja forumu «Vienoti dažādībā – starpkultūru dialogs: kultūra un sadzīve».

Uz šo diskusiju tika aicināti Sabiles un Kandavas romi, pašvaldību un to pakļautībā esošo izglītības iestāžu, nevalstisko organizāciju pārstāvji, eksperti, mediji, kā arī ar nodarbinātību un integrāciju saistītus valsts iestāžu speciālisti.

Vairāk lasiet otrdienas, 1. aprīļa, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *