Kandavā atkal meklēs jaunu komunālās saimniecības vadītāju

15. novembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja jautājumus, kur deputātiem lēmumu būtu jāpieņem steidzamā kārtā. 

15. novembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kurā izskatīja jautājumus, kur deputātiem lēmumu būtu jāpieņem steidzamā kārtā.

Viens no šādiem jautājumiem – pašvaldības uzņēmuma «Kandavas komunālā saimniecība» kārtējā vadības maiņa, jo līdzšinējais valdes loceklis Oskars Kļava ir uzrakstījis atlūgumu un šī gada nogalē savas darba attiecības ar novada domi pārtrauks.

Jāpiebilst, ka viņš šajā amatā ir aizvadījis vien mazliet vairāk nekā gadu un pēdējo divu gadu laikā ir jau ceturtais uzņēmuma vadītājs.

Kad ārkārtas sēdē izskanēja jautājums, kādēļ O. Kļava tieši šobrīd no darba aiziet, sākās – tiešā šī vārda nozīmē – minstināšanās. Izskanēja tādi varianti, ka komunālās saimniecības vadītājs nav varējis “izturēt spiedienu” un “nepārtrauktus aizvainojumus“, tāpat, ka O. Kļava “vairāk vēlas attīstīt privātu biznesu”. Deputāts Dainis Rozenfelds gan vēlējās precizēt, vai “aizvainojums” ir bijis tieši viņa aktivitātes dēļ, nu, piemēram, mudinot izveidot komisiju, kas braukās pa pagastiem un lūkos, kur veidojas ūdens zudumi? Tomēr atbildi deputāts nesaņēma, un tā arī diskusijas būtu pārtraukušās, ja vien deputāts Ivars Lasis neuzstātu, ka no cilvēkiem dzirdējis pavisam citu argumentu. Proti, ka O. Kļava “citu darbu dēļ pa tiesām nestaigās…”. Nu tā kā paša komunālās saimniecības vadītāja klāt sēdē nebija, visticamāk, īstie iemesli publiskoti tā arī netiks. Bet sēdē deputāti nolēma izveidot nākamā vadītāja vērtēšanas komisiju, kurā darbosies domes vadība, kā arī komunālo jautājumu komitejas vadītājs Egils Bariss, bet no deputātu vidus tika izvirzīti katras partijas pārstāvji – Aigars Lasis, Raivis Bērziņš un Romeks Fabijančiks. Un tika spriests, ka komunālā dienesta vadītāju būtu konkursa kārtībā jāatrod jau līdz 19. decembrim, lai neveidotos situācija, ka kādā brīdī tāda uzņēmumam nav vispār.

Komentāri

  1. Un vēl izdomājuši ,kad pagastos vairs nevarēs noreķināties uz vietas par komunālajiem maksājumiem,sakiet vai atkal pietrūka naudiņa tiem kas skaitījās kā kasieri,kur lai cilvēks samaksā ja nav tādas internetbankas,visu tikai sarežģī tam lauku cilvēkam.

  2. Nevajag bīdīt amatā cilvēku, kura vienīgie iepriekšējie sasniegumi bija veģetēšana siltos, labi apmaksātos, bet sabiedrībai nevajadzīgos amatos. Tikko bija jāsaskaras ar skaudro dzīves realitāti un jāsāk kaut ko reāli darīt, tā čalim aste gredzenā un atkal prom uz kādu parazītu kantori.

  3. Oskars ir labs speciālists,bet neveiksmīgi izvēlējās Kandavu par savu darba vietu. Ieteikums katram, kurš vēlas strādāt Kandavā 100x padomāt.Izlasit rakstus,kā katrs, kurš izvēlas strādāt tur tiek noriets,nomelnots,dubļiem apliets. Tie ir diženie Kandavnieki kur katrs ir personība,kaut pats dubļos līdz ausīm,bet citu cilvēku un viņa darbus aiz šiem dubļiem nevar ieraudzit! Lai Veicas Oskaram,puisim ir smadzenes un dzivē nepazudīs.
    To: ieteikumam,Jums diemžēl ar šai parazītu kantorī netikt!

  4. Jurģim
    Tas, ka aizstāviet savu draugu, ir labi, bet izskatās, ka no tā, kas patiešām ir labs reāli strādājoša uzņēmuma vadītājs, Jums diemžēl nav pat vismazākās nojausmas. Vienai lietai gan piekrītu, – pie pašreizējā deputātu sastāva un amatu izkārtojuma domē Kandavas novadā normāli strādāt nav iespējams.

  5. rozijs Kas vainas deputātiem tādi jauniņi un smukiņi darbojas viss notiekas vai tad kāda avārija notikusies ,,,??? visi smaidīgi un laimīgi par ko iespringt?

  6. Ieteikumam KAS ir labs reāli strādājoša uzņēmuma vadītājs,jo es esmu bijis tikai ZIC vadītājs un es nezinu to ieteikumus būtu forši iegūt visaptverošo info nebūtu slikti arī par DEPUTY uzzināt ko svaigu..??

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.