Jānis Vītols

Kandavas tehnikumam – 70 /FOTO/

Pagājušās nedēļas sestdienā Kandavā, Jaunkandavā, tehnikuma apkaimē, bija vērojama ļaužu piepildīta leja gluži kā bišu spietā. Ceļa malas no stadiona uz visām pusēm, arī Teteriņu priedes vieglo automašīnu piepildītas.

Pagājušās nedēļas sestdienā Kandavā, Jaunkandavā, tehnikuma apkaimē, bija vērojama ļaužu piepildīta leja gluži kā bišu spietā. Ceļa malas no stadiona uz visām pusēm, arī Teteriņu priedes vieglo automašīnu piepildītas. Atbraucēji no Latvijas malu malām bija mūsu zemītes kopēji, Kandavas tehnikuma 70 pārstāvēšanas gadu absolventi. Kopā tehnikumu 70 gados absolvējuši 8533 dažādu lauksaimniecības tehnikas, elektrotehnikas, viesnīcu, ēdināšanas, lauku tūrisma, miltu izstrādājumu ražošanas un administratīvo pakalpojumu speciālisti. Uz savas skolas septiņdesmitgadi ieradās un reģistrējās 960 absolventi. (Ne visi reģistrējās, tāpēc patieso kopskaitu varot tikai minēt.) Bijušie audzēkņi pirms svinīgā izstaigāja renovētās tehnikuma telpas, mācību kabinetus, laboratorijas.

Vairāk lasiet otrdienas laikraksta, 16, jūnija, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Tām dejotājām tik nekārtīgi un nesmuki uzlikti vainagi…laikam nevīžigs kolektīvs… Kad es dejoju Kandavā sk.Dace nevienu nelaida tik nevīžigā paskatā uzstāties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *