Inese Valtenbera

Elita Lavrinoviča – jaunā internātvidusskolas direktore

20. jūnijā noslēdzās pretendentu konkurss Kandavas internātvidusskolas direktora amatam, kurā, kā informēja novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, sākotnēji pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem viens līdz pirmās kārtas sēdei savu kandidatūru atsaucis.

20. jūnijā noslēdzās pretendentu konkurss Kandavas internātvidusskolas direktora amatam, kurā, kā informēja novada Izglītības pārvaldes vadītāja  Silvija Tiltiņa, sākotnēji pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem viens līdz pirmās kārtas sēdei savu kandidatūru atsaucis.

Bijuši četri pretendenti

Atbilstoši konkursa Nolikumam, 2. kārtā uz interviju aicināti atlikušie četri konkursa dalībnieki. Uzklausot un izvērtējot katra pretendenta turpmākā darba redzējumu, skolas vadību uzņemoties, kā informēja S. Tiltiņa, ar pārliecinošu vērtēšanas komisijas locekļu balsu vairākumu, par internātvidusskolas direktori izvēlēta Elitai Lavrinovičai – šīs skolas bioloģijas skolotāja, audzinātājai ar 27 gadu ilgu pieredzi pedagoga darbā.

Vairāk lasīt => 

Komentāri

  1. Enerģiska, dzīvespriecīga, zinoša. Strādājusi kādreiz Matkules pamatskolā. Lai veicas, Elita Tev un Tavai skolai !!! Tu vari, zini un proti strādāt ar bērniem un skolotājiem.

  2. Pēc manā rīcībā esošās informācijas – ieliktene.
    Novada valdošo izvēle nevis skolas kolektīva izvēle.
    Un tā visur tie mēsli dara.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *