Inese Valtenberga

Jaunais Kandavas domes izpilddirektors – Egils Dude

Kandavas novada domes sēdes balsojumā ceturtdien, 27. martā, ar 10 balsīm «par» un 3 balsīm «pret» (G. Birkenšteins, L. Gudakovska, S. Zvirgzdiņa) Kandavas novada domes izpilddirektora amatā tika iecelts Egils Dude, nosakot mēnešalgu EUR 1300 apmērā.

Ceturtdien, 27. martā, notika ikmēneša Kandavas novada domes sēde, kurā no 15 deputātiem nepiedalījās viens – Guntars Indriksons, bet deputāts Ivars Lasis kolēģiem pievienojās vēlāk. Darba kārtībā pavisam bija paredzēts izskatīt 30 jautājumus.   Atbilstoši sēdes vadītāja ierosinājumam, tika mainīta sēdes darba kārtībā izskatāmo jautājumu secība, pirmo lemšanai virzot izpilddirektora apstiprināšanu amatā.

Vispirms no deputātu vidus tika izvirzīti trīs pretendenti balsu skaitītāju komisijai – Inga Priede, Signe Ezeriņa un Romeks Fabjančiks, kuru uzdevums bija saskaitīt balsis un paziņot rezultātu.

Balsojumā ar 10 balsīm «par»  (N. Štoferts, A. Ķieģelis, S. Tiltiņa, V. V. Dreimanis, I. Priede, I. Ozols, D. Rozenfelds, R. Fabjančiks, S. Ezeriņa, A. Petrevica) un 3 balsīm «pret» (G. Birkenšteins, L. Gudakovska, S. Zvirgzdiņa) Kandavas novada domes izpilddirektora amatā tika iecelts Egils Dude, nosakot mēnešalgu EUR 1300 apmērā.

Tālāk lasiet piektdienas, 28. marta, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

 1. Kā tik maza pašvaldība var atļauties TĀDAS algas?!Un cik tur to direktoru tik nav?!Senāk, kad divreiz vairāk ļaužu Kandavā dzīvoja un strādāja, pietika ar pāris civēkiem, kas tika ar vietējo pārvaldību galā.Nu nesaprotu!?!

    1. Un mazo pagastiņu pārvaldītāji braukā apkārt un izklaidējas,te Kandavā,te Tukumā,te Rīgā darīšanas un pie reizes personīgā dzīve jākārto,viss notiek

     1. Nu neticu ka pagastu vaditaji brauc uz rigu (varbut retos gadijumos). un kas tur liels, ja vaditajs ir aizbraucis uz, piemeram, Tukumu un nokarto ari savas privatas darisanas? Vai tad vins nav cilveks? Saciet kritizet vispirms sevi,SVETIE un NEVAINIGIE un tad tikai keraties pie parejo apriesanas

  1. To Nesaprašai no laukiem
   Mēģinājušu Jums izskaidrot šāda priekšnieku bara nepieciešamību. Iedomājieties, ka ir jāpārvieto pāris tonnas kravas. Ar šādu darbu tiks galā daži kārtīgi veči, bet to nekad nepaveiks par vesels bataljons izcilu sīkpiržu. Gluži tāds pats stāvoklis ir tautas tik ļoti mīlētajā domē, jo šiem visu laiku liekas, ka viņu darba apjoms ir vienkārši ārprātīgs. To, ka ar viņu pienākumiem tiktu galā pāris sakarīgu speciālistu, šamie trieciennieki nevar apjēgt pat retajos prāta apskaidrības brīžos. Domāju, ka arī turpmāk Kandavā nekas nemainīsies – visi būs apmierināti un atplestām mutēm gaidīs kāda kaula pamešanu no kungu galda.

 2. Štofertam laikam visi čomi bez konkursa tiks domē! Tas ka pieder pāris smagās mašīnas nozīmēs, ka katrs zemnieks varēs tikt domē? Paskatīsimies ka vińš tiks galā ar ES projektiem! Par ko tur vińam būs jamaksā tāda alga!

 3. Izskatās, ka drīz viss mednieku kolektīvs būs domē, bet kā savādāk, ja jau pat ģerbonis uz to norāda!

 4. Šamais gan pēc izskata, gan rīcības izskatās bargs kungs, tāpēc sargieties visas precētās, neprecētās un pat jau aizņemtās domes mamzeles – būs jums tagad sviedriem vaigā pelnīt savu maizīti ar sviestu.

 5. Normāls cilvēks, kuram savs bizness un vismaz kaut kādi ienākumi, uz šādu amatu netīkos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *