Apstiprināta jaunā Zemītes skolas direktore

Ārkārtas domes sēdē 2. jūnijā, kur darba kārtībā bija trīs jautājumi, oficiāli no amata atbrīvoja līdzšinējo Zemītes pamatskolas direktori Egiju Šīmani (vienošanās par darba attiecībām šajā amatā bija spēkā līdz šī gada 31. jūlijam, un E. Šīmane bija jau izteikusi vēlmi vienošanos nepagarināt), kā arī apstiprināja amatā jauno direktori Ramonu Liepiņu Krauju.

Par pašu konkursa norisi sīkāk pastāstīja Izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde. Kopumā uz amatu bija pietiekušies četri pretendenti, bet viens no viņiem neatbilda izvirzītajām prasībām – nebija pietiekamas darba pieredzes pedagoģijā. Atlikušos trīs vērtēšanas komisijas iztaujājusi vēl šīs nedēļas sākumā un par atbilstošāko atzīta R. Liepiņas-Kraujas kandidatūra. Viņa ir novadniece – mācījusies Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā, bet tālāk ceļi aizveduši uz Rīgu, vēlāk – Jūrmalu. Ramona strādājusi Vaivaru pamatskolā, bet pēdējos trīs gadus strādājusi Jūrmalas valsts ģimnāzijā direktora vietnieka amatā. Lēmumu aiziet no skolas pieņēmusi pēc vadības maiņas izglītības iestādē un nu ir gatava jauniem izaicinājumiem, iespējams, arī tam, lai atgrieztos uz dzīvi Kandavas novadā.

Vairāk lasāms laikrasta 3. jūlija laikrakstā

Komentāri

  1. Ceturtais kandidāts biju es, Guntis ar 7 gadu pieredzi izglītības iestādēs, Kandavā un Rīgā RCK un 4 IZM grāmatu autors Pascar un AutoCAD un ES PHARE seritificēts no Holandes PTH, ( tas jau štrunts…labi ka grezna keita), bet nu magistrs nēesmu, man pat atslēgas neuztic…ko darīsi Kapitālisms. Paldies ka vismaz, ka IZM Kandavas nodaļa atzvanīja un veiksmi jaunajai direktorei!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.