Jaunmoku pilī notiks Baltā diena

Svētdien, 21. aprīlī, no 12.00 līdz 17.00 Jaunmoku pilī notiks pasākums «Baltā diena», aicinot uz to visus, kam ir jelkāda interese par svinību, īpaši kāzu, rīkošanu. Kāzu ceremonijas, ekskursijas, fotografēšana un kāzu fotoizstāde.

Svētdien, 21. aprīlī, no 12.00 līdz 17.00 Jaunmoku pilī notiks pasākums «Baltā diena», aicinot uz to visus, kam ir jelkāda interese par svinību, īpaši kāzu, rīkošanu. Kāzu ceremonijas, ekskursijas, fotografēšana un kāzu fotoizstāde, semināri par svinību budžeta plānošanu, jaunumi frizūru, meikapa veidošanā, tērpu un galda klājuma modes tendences un daudz dažādu risinājumu Jūsu interesēm. Pasākuma apmeklētājiem loterija no dažādu firmu piedāvājumiem un citi jauki pārsteigumi!

Baltajā dienā, 21. aprīlī, visas pils zāles būs pakārtotas kāzu svinību tēmai. Tā kā ik gadus Jaunmoku pili kāzu svinībām vai ekskursijām izvēlas daudz jauno pāru, vienkopus tiek pulcināti potenciālie svinību rīkotāji un dažādu pakalpojumu sniedzēji.

Uz semināriem par kāzu budžeta plānošanu un kvalitatīva pakalpojuma izvēli aicinās SIA «Kāzu Aģentūra» vadītāja Dace Miezīte, ar jaunākajām modes tendencēm tērpu dizainos iepazīstinās Kāzu modes studija «Ingrīda», bet piemērīt dažādus tērpu modeļus piedāvās firma «Pins.lv». Noderīgu informāciju gūsiet, skatot modernus, dažādu noskaņu telpu dekorējumus un galda klājumus, kā arī vērojot salona «Pārvērtības» meistaru rokām veidotos matu sakārtojumus un meikapus kāzu svinībām. Būs padomāts arī par dažādiem papildus piedāvājumiem kāzās – konditorejas izstrādājumi, alkohola klāsts (SIA «BalticXXL»), bērnu aukļu nodrošināšana (IU «Vienos priekos»), mičošanas tērpi un piederumi, dažādi kāzu atribūti no firmām «Smalkais stils» un «Dāmu bodīte».

Skaistākās un oriģinālākās fotogrāfijas no profesionāla kāzu fotogrāfa, starptautisku izstāžu dalībnieka Valtera Preimaņa kolekcijas varēs skatīt izstādē, turklāt saņemot ieteikumus no autora, kā perfekti izskatīties kāzu dienas fotogrāfijās.

Pasākumā tiks pārstāvēts žurnāls «Precos.lv», bet jaunumus poligrāfijas pakalpojumos izrādīs apgāds „Puse plus”. Kāzu svinību muzikālo noskaņu pasākuma laikā radīs grupa «TirkizBand», savukārt pagalmā uz romantisku izbraucienu pa pils teritoriju aicinās kāzu pajūgs.

Visas dienas laikā interesenti varēs saņemt izsmeļošu informāciju par svinību rīkošanu Jaunmoku pilī, kā arī ar to saistītiem jautājumiem, darbosies kafejnīca-restorāns «Liepaleja». Noslēgumā pasākuma apmeklētājiem loterija no firmu piedāvājumiem un citi jauki pārsteigumi. Ieeja pasākumā – bezmaksas.

Komentāri

  1. Sniegputenis nebūs.
    Jaunmoku pilī svinot kāzas vienmēr ir ideāli laika apstākļi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *