FOTO: Agita Puķīte

Demo jaunieši par dzīvi un laiku runā dejā

Ar stāstu par dzīvību un dzīvošanu, par draudzību un mīlestību, par pārdzīvojumiem un pārdomām, par laiku, kas jāizmanto ar prieku, 8. janvāra vakarā Tukuma kultūras namā izskanēja Tukuma deju skolas ‘Demo’ audzēkņu un pedagogu kopīgi veidotā laikmetīgās dejas un breika izrāde ‘Mēs’.

Aizvadītajā vasarā izlolotais uzvedums pandēmijas dēļ tika vairākkārt atcelts, un arī vēl šonedēļ, kā skaidroja režisore un skolas dibinātāja Liene Bēniņa, kamēr nebija zināmi dalībnieku kovidtestu rezultāti, nebija pārliecības, ka viss notiks, tikai cerība… Un tā piepildījās – triju skolas grupu dalībnieki smeldzīgajā stāsta izdejoja pedagogu L. Bēniņas, Madaras Aulaciemas, Zigmāra Lāča, Initas Upmales, Renalda Stasiūnaita un Anetes Klapkalnes horeogrāfijas. Koncertā piedalījās Sanija un Sanita Rozes (vokāls), Pēteris 0zoliņš (čells), Pauls Ķierpe (bungas) un Marika Šaripo (klavieres, skaņdarbu aranžējums un oriģināldarbi). Par skaņu un gaismām gādāja kultūras nama komanda.

Komentāri

  1. Ļoti skaists koncerts. Esmu pat pārsteigta, ka mums Tukumā ir tik talantīgi bērni. Pedagogi ieguldījuši lielu darbu. Paldies visiem

  2. Žēl ka šoreiz netiku klātienē redzēt koncertu, toties esmu pārliecināta ka tāpat kā visi iepriekšējie arī šis ir bijis neaizmirstami fantastisks!Šie pedagogi tiešām ir ļoti perfekti,jo tas ko viņi spēj iemācīt pat maziem bērniem ir vienkārši unikāli!!! Paldies Jums ka esat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *