Būvdarbiem uz autoceļa Tukums–Kuldīga tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim

Ceļa būvdarbiem, kas notiek uz reģionālā autoceļa Tukums–Kuldīga  (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem (4,66.–17,63. km) līdz nākamā gada pavasarim ir iestājies tehnoloģiskais pārtraukums. Šajā laikā posmā saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h.

13 km garajā posmā kopš šā gada marta notiek ceļa segas pārbūve. Patlaban ceļam ir izbūvēta drenējošā kārta, šķembu pamatkārta un asfaltbetona saistes kārta. Pavasarī, atsākot būvdarbus, tiks ieklāta asfaltbetona virskārta, uzstādīts ceļa aprīkojums, uzklāts horizontālais marķējums un pabeigti citi projektā paredzētie būvdarbi.

Būvdarbus veic SIA Strabag par līgumcenu 4,82 milj. eiro ar PVN, no kuriem 85% līdzfinansē ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem, kas bija paredzēti plānošanas periodā (2014.–2020.).

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 

 

Komentāri

 1. njaa.te nu daudz nav ko teikt.taisnaa ,liidzenumaa nevar 13 km atjaunot.ko vispaar te dariitu ja notiktu 9 balles zemestriice vai kaa bija cunami japaanaa.te buutu p….c

   1. nu tev varbuut taadas vispaar nav bijushas.ja tu neatshkir vispar par ko te raksts.es saprotu,ka sajeega tev nekaada,jo laikam brauc ar autobusu vai kaads opis .nav teemeets uz visiem opjiem.ir daudzi kas brauc labi.bet nu..tu tads..laikam neizdevies brauceejs.100 prochi nezini ko dariit ja mashiina saaks sliideet.nospied bremzes un aiztaisi acis.lai veicas.

 2. Darbu imitācija, un naudas apgūšana,vai kādam ir dati cik ilgā laikā šo ceļa pasmo būtu remontējuši ar GAZ ZIL UN XTZ.
  Es gaidu tiešā kadu nopietnu eiropas kompāniju un bāleliņi lai lasa zemenes latvijas ārēs!

  1. tur galvenais ir ekskavatori.raks kamer graavim apakshu aizsniegs.izraks aizu,kur kaadam iekrist,kaut uudens ne pile nekad nav staaveejusi.tur dizhie gudrinieki sezh pie datoriem,taisa taames bet reaali jau tas viss ir savadaak.tad kad uznak pirmais lietus tad atbrauc divas tortes un briinaas kapec te celsh izskalots un vienam strautinsh tek gar durviim.aitas galvas.

 3. Ja nemak stradat un planot darbus, tad nav ko stradat. Izkemo tikai celu ,izskiez naudu un viss. Lai nak kinietis un taisa, buus daudz letak un kvalitativak.

 4. tom to gjela.kaatad vinji tev kinieti laidiis.kinietis par piecreiz lielaku upi un demitiem reizhu sarazgitaaku uzcels pa pus gadu.bet te jau redz,stradaa ekskavators un pieci skataas.te pus kilometru taisiis parastu ielu pus gadu.vai gadu.varbuut arii divus.

 5. Tas ceļa posms no Tumes līdz Satiem ir bīstams , šitās šausmīgās kraujas ,kas vēl ir bez apmalēm ceļš meža ir līdz koku galotnēm un krauja 4 līdz 5 metru dziļas ,ja ziemā to ceļa posmu nekops tur būs ārprāts .

 6. Kur nu bez gatera palīgstrādnieka un musora L39 gudrībām, korifejs visās jomās.

  1. mulkis.neko vairak nezin izdomat par gateri.pats nekad nav ne tuvumaa tadam bijis,bet kautko te veekshk.

 7. Ir jàbrìnàs par Valdìbu prioritàtèm,šo 30 gadu garumà,ja nevar sakàrtot ceļus un infrastruktùru Latvijà!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *