Attēlam ir ilustratīva nozīme

Atcelts SIA «Komunālserviss TILDe» valdes loceklis

Zaudējis darba devēja uzticību – tā, vaicāts, kāpēc nepilnu mēnesi pēc iecelšanas amatā, no SIA «Komunālserviss TILDe» valdes locekļa amata atcelts Sergejs Kirilovs (tas minēts «Lursoft» datu bāzē), skaidroja Tukuma novada pašvaldības vadītājs Gundars Važa.

Vaicāts, kāpēc uzņēmuma vadītājs atstādināts, ja reiz konkursā uz «TILDes» valdes locekļa amatu vēl pavisam nesen tika atzīts par tam piemērotu, G. Važa skaidroja, ka uzticību viņš zaudējis par finanšu pārkāpumiem, taču, kā secināts pārbaudē, materiālie zaudējumi uzņēmumam nav radīti. Vēl interesējāmies, kas vadīs uzņēmumu, jo šobrīd tam nav aktuālu valdes locekļu, G. Važa skaidroja, ka SIA «Komunālserviss TILDe» vadību jau drīzumā uzņemsies Valdis Mitenbergs, kas «TILDi» jau vadīja no 2020. gada 28. maija līdz 2021. gada 24. novembrim un kas piedalījās arī šoruden izsludinātajā konkursā uz valdes locekļa amatu. Viņš arī esot piekritis uzņemties šo pienākumu. Kamēr viņš šo amatu vēl nav ieņēmis, uzņēmuma dokumentus parakstīs pašvaldības izpilddirektora vietniece Baiba Pļaviņa.

Jāpiebilst, ka S. Kirilovs no 2020. gada 28. augusta ieņem arī SIA «Krants» valdes locekļa amatu, taču šobrīd atcelts arī no tā. G. Važa skaidroja, ka šo uzņēmumu visdrīzāk 2023. gada sākumā reorganizēs, un ir plānots nodot ūdens apgādes pakalpojumus SIA «Tukuma ūdens», bet siltumapgādi – SIA «Tukuma siltums».

Uzskata, ka zaudējumu nav

Mēs sazinājāmies ar SIA «Komunālserviss TILDe» nu jau bijušo valdes locekli Sergeju Kirilovu, kurš skaidroja, ka šobrīd viņam ir slimības lapa, tāpēc neko vairāk paskaidrot nevar. Vaicāts, vai ir informēts par to, kāpēc tiek atstādināts, uzņēmuma bijušais vadītājs atzina, ka par šādu faktu ir informēts, – viņaprāt, pie vainas bijušas iekšējas nesaskaņas. Jebkurā gadījumā – zaudējumi iedzīvotājiem vai uzņēmumam neesot radīti.

 

Komentāri

  1. Kā tur bija tas teiciens par kažoka mešanu, bet tikuma nemešanu. Tad nu beidzot Kirilovs ir parādījis savu īsto seju…

  2. Ja vienā vietā (Olainē) sanāk saķēpāties, tad otrā (Baldonē) un tagad trešajā, tad tā tomēr nav sagadīšanās…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *