Darbiņiem Kandavā pievienojusies arī piecgadīgā Rebeka

Arī Kandavā un Irlavā sien maskēšanās tīklus; aicina pievienoties

Pagājušās nedēļas nogalē iepretim Krievijas vēstniecībai Rīgā norisinājās Ukrainas atbalsta akcija ar pavisam praktisku mērķi – kopīgi tika gatavots kamuflāžas jeb maskēšanās tīkls, ko tālāk nodot ukraiņu armijai. Nu pie darba ķēries arī Kandavas amatniecības centrs, kas aicina pievienoties čaklus palīgus. Tāpat nedēļas nogalē tīklu sies Irlavā.

Kā stāsta Amatniecības centra vadītāja Kitija Švīgere, nedēļas nogalē darbu sākuši ar lupatiņu griešanu (Pašu krājumos pietiekot aptuveni 20 m²). Tīklus šim mērķim gādājusi novadniece Guna Ošeniece, bet pīšanai-siešanai klāt ķērušies pirmdien.  Termiņš, kad tīkls jāpabeidz, šobrīd nav stingri noteikts – tas pienāks, kad darbs būs gatavs, un daudz kas būs atkarīgs arī no cilvēku atsaucības. Interesentiem – pieteikties Amatniecības centrā, kas iekārtojies Kandavas muzeja augšstāvā, zvanot: 26018067. Tāpat, var piedalīties, ziedojot materiālu jeb lupatiņas, kuras pirms tam lūgums sagriezt strēmelītēs 4 cm platumā, aptuveni 40 cm garumā. Akcijas rosinātāji atgādina, ka šādi tīkli ir svarīgi ne tikai, lai pasargātu jeb paslēptu bruņutehniku, bet arī, piemēram, transportlīdzekļus, kas karā cietušajiem ved humāno palīdzību. Kā arvien biežāk dzird no Ukrainas, okupantu karaspēks nesaudzē nevienu…

Tāpat nedēļas nogalā 19. martā intresenti tiek gaidīti Irlavā.  Te no  11.00  līdz  15.00 tīklus sies Irlavas centra parkā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *