Apbalvojumus saņēmuši Tukuma iecirkņa policisti

5. decembrī Latvijā atzīmēta Policijas darbinieku diena, kas ir iespēja izvērtēt paveikto un pateikties ne tikai policijas darbiniekiem par profesionālu un priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu un augstiem darba rezultātiem, bet arī sadarbības partneriem par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un ilggadēju un sekmīgu sadarbību.

Policijas darbinieki ik dienu pašaizliedzīgi strādā, lai aizsargātu personu dzīvību, veselību, tiesības, kā arī īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem. Policijas darbinieki ir tie, kuri valstī garantē iekšējo kārtību un drošību, kuriem tic un uz kuriem paļaujas sabiedrība. Par valsts iekšējās drošības līmeni un līdz ar to arī par policijas darbu ikviens iedzīvotājs galvenokārt spriež pēc savas personiskās pieredzes. Tiem, kuri apzināti pārkāpj likumus, neapšaubāmi ir jāsaņem pelnītais sods, taču tiem, kuri vēršas pie mums pēc palīdzības – ir jārod pārliecība, ka policists ir tikumības, drošības un kārtības aizstāvis.

Ar lepnumu par profesionalitāti

”Pagājušais gads mums ir bijis izaicinājumiem bagāts un prasīja aktīvu policistu darbību jaunos virzienos, tajā pašā laikā neatceļot tradicionālos uzdevumus. Esmu lepns par mūsu policistu profesionalitāti, izpratni un patriotismu šajos sarežģītajos apstākļos. Tas ļāva mums nepasliktināt darba rezultātus administratīvo pārkāpumu un noziedzības apkarošanā, kā arī sasniegt kvalitatīvus rezultātus jauno prasību ieviešanā,” ar gandarījumu norāda Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Janeks Bahs un sveic svētkos: ”Valsts policijas dibināšanas gadadienā, novēlu mums visiem dzīvot tikpat drošā Latvijā, kā līdz šim, un kopīgiem spēkiem rūpēties par vēl drošāku vidi mums apkārt!”

Pasniegti Iekšlietu ministrijas apbalvojumi

Par godprātīgu dienesta pienākumu pildīšanu, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 103. dibināšanas gadadienu Tukuma iecirkņa policijas darbiniekiem ir piešķirti apbalvojumi:

Iekšlietu ministrijas «Pateicība» – majoram Oskaram Zēbergam; majorei Raimondai Helvigai un virsseržantam Aināram Zēģelim. Valsts policijas «II pakāpes Goda zīme» piešķirta majoram Rolandam Dubiniauskam.

Valsts policijas krūšu nozīme «Par cītību policijā» piešķirta majorei Aigai Daukstei. Valsts policijas Goda raksts piešķirts majorei Zanei Jurēvicai un virsseržantam Sigurdam Rancānam. Valsts policijas «Pateicība» izteikta kapteinim Mārtiņam Šverinam; Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes «Pateicība» – leitnantei Signei Trulei, seržantei Sandijai Balandei-Balodei; kaprālei Laurai Spalviņai; kaprālei Ksenijai Paulai Kleinhofai un seržantam Dāvidam Laurinovičam.

Tāpat policijas darbinieki tika apbalvoti ar papildu atvaļinājuma dienām un krūšu nozīmēm «Par izdienu».

Pateicas sadarbības partneriem

Šajā svētku reizē Tukuma iecirkņa priekšnieks izteica pateicību arī sadarbības partneriem par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, ilggadēju un sekmīgu sadarbību un sniegto atbalstu Valsts policijai: Danekam Hmeļņickim, Tukuma novada pašvaldības policijas vecākajam inspektoram; Gatim Evertam, Tukuma novada pašvaldības policijas kārtībniekam; Andrim Mocānam, štāba virsseržantam; Igoram Jotčikam, vecākajam zemessargam; Guntim Vītiņam,  vecākajam zemessargam.

Ir jāredz nākotnes vīzija

„Svarīgākais ir atrast spēju nepārstāt sapņot; un sapņot tieši profesionāli. Šis ir mūsu virzītājspēks. Šī ir mūsu nākotne. Ir tik ļoti svarīgi spēt iztēloties visjaukāko vidi, kurā var justies droši un komfortabli, nebaidīties ne par sevi, ne par tuviniekiem. Vēl svarīgāk ir policistam censties ieraudzīt un nesavtīgi tiekties uz šādas vīzijas piepildīšanu. Komunicēt, izprast, būt noderīgam un, kad tas nepieciešams, vienmēr aizstāvēt,” uzsver Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Lauris Arājs un Policijas darbinieku dienā novēl, „Kalpojot mūsu valstij, mēs redzam tās izaugsmi un jūtam godu par doto iespēju sniegt katrs savu ieguldījumu visu labā. Ir tik ļoti svarīgi, ka mums izsaka pateicību, un ir ne mazāk svarīgi, ka arī mēs to izsakām. Vissirsnīgākie sveicieni svētkos un pateicība par darbu visiem policistiem!”

Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste

Komentāri

  1. Profesionāļi! Latvijas gods, prārts un sirdsapziņa! Sevišķi-vestoto municipāļu izskatā!

  2. Par “godprātīgu” dienesta pienākumu pildīšanu – Oskaram Zēbergam. Bišķit iesmējos, tā turēt
    P. S. Es zinu ko tu izdarīji pagājušajā ziemā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *