43 Kurzemes pasta nodaļām no 17. janvāra tiek mainīts darbalaiks

Atbilstoši testa periodā novērotajam pasta pakalpojumu pieprasījumam un klientu paradumiem pieņemts lēmums pastāvīgi mainīt kopumā 43 Kurzemes reģiona pasta nodaļu darbalaiku Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā. Pamatā pasta nodaļas darbu sāk par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika sākuma arī strādājošajiem klientiem.

 

            Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 pasta nodaļās Aizputē, Alsungā, Bārtā, Brocēnos, Cīravā, Dundagā, Džūkstē, Engurē, Ezerē, Grobiņā, Irlavā, Jaunpilī, Kalnos, Kandavā, Kolkā, Kursīšos, Lapmežciemā, Lieģos, Liepājā, Mērsragā, Nīcā, Pāvilostā, Piltenē, Priekulē, Rojā, Rucavā, Rudbāržos, Sabilē, Stendē, Šķēdē, Talsos, Tukumā, Turlavā, Ugālē, Vaiņodē, Valdemārpilī, Vānē, Ventspilī, Vērgalē, Zaņā un Zūrās tika testētas iespējamās darbalaika izmaiņas.

 

Pēc testa perioda beigām Latvijas Pasts pieņēmis lēmumu par šo nodaļu darbalaika pastāvīgām izmaiņām – pasta nodaļas no 2022.gada 17.janvāra pamatā darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika arī strādājošajiem klientiem. Taču ir arī atsevišķas nodaļas, kur darbalaiks saīsināts, ņemot vērā pakalpojumu pieprasījuma kritumu un klientu paradumu maiņu, vai pielāgots klientu apmeklētākajām pasta nodaļas darba stundām.

 

Precīzs Kurzemes pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku aplūkojams te.

 

Informācija par pasta nodaļu darbalaika izmaiņām tiks izvietota arī katras nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *