Zinību dienu atzīmē skrienot

Sestdien, 1. septembrī, aktīvā dzīves veida piekritēji bija izlēmuši šo zīmīgo datumu pavadīt skrienot. Atpūtas kompleksā «Sveikuļi» norisinājās «Baltais» krosa skrējiens apkārt «Sveikuļu» kalnam.

Sestdien, 1. septembrī, aktīvā dzīves veida piekritēji bija izlēmuši šo zīmīgo datumu pavadīt skrienot. Atpūtas kompleksā «Sveikuļi» norisinājās «Baltais» krosa skrējiens apkārt «Sveikuļu» kalnam. Sacensībām bija iespēja piedalīties gan bērniem, gan viņu vecākiem, gan sportistiem, gan ne tik trenētiem ļaudīm – gan individuāli, kā arī komandās.

Rīts iesākās ar skrējienu pašiem mazākajiem, kam sekoja skrējiens jauniešu, bērnu, sieviešu klasē, un šajā startā bija iespējams skriet vienu vai divus apļus, atkarībā no sagatavotības līmeņa.  Sacensības noslēdzās ar vīru sacensībām visgarākajā distancē – pilniem sešiem apļiem. Trase nebija no vieglākajām – bija gan uz augšu, gan leju jāskrien, kā arī bija jāskatās zem kājām, lai nepakluptu uz kāda izcilnīša. Rezultāti: vīru junioru grupā 1. vieta Maksimam Bogdanovam, jāpiebilst, ka viņš bija vienīgais juniors, kurš godam noskrēja visus trīs apļus ar krietnu izrāvienu. Sieviešu junioru grupā 1. vieta Loretai Rutkovskai; sieviešu J1 grupā 1. vieta Signei Malnačai; 2. – Madarai Matisonei; 3. – Esterei Blumbergai; VJ1 grupā 1. vieta Henrijam Auseklim; 2. – Kārlim Blumbergam; 3. –  Matīsam Beikmanim; SV grupā 1. vieta Aņutai Ostašovai; SJ2 grupā – 1. vieta Laumai Beikmanei; S grupā 1. vieta Karīnai Helmanei, 2. – Zandai Ulanovai, 3. – Dacei Almanei. VV grupā 1. vieta –  Aivaram Ulanovam, V grupā 1. vieta Dmitrijam Serjoginam; 2. – Kristapam Bērziņam; 3. – Raitim Grablovskim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.