Vecgada kausu volejbolā izcīna «Kaive»

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē 27. decembrī noslēdzās Vecgada turnīrs volejbolā (3:3), kurā piedalījās astoņas komandas no Tukuma, Jaunpils, Engures, Sēmes, Vienības un Tumes.

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē 27. decembrī noslēdzās Vecgada turnīrs volejbolā (3:3), kurā piedalījās astoņas komandas no Tukuma, Jaunpils, Engures, Sēmes, Vienības un Tumes. Sacensības risinājās divās apakšgrupās, no kurām divas labākās turpināja cīņas par godalgotajām vietām.

Pārsteidzoši labu spēles sniegumu demonstrēja Sēmes un Engures jaunie volejbolisti. Abas tumenieku komandas cīņās pret sēmeniekiem un engurniekiem, lai kā arī necentās, šoreiz bija bezspēcīgas… Pirmajā pusfinālspēlē «Valtera Važas» komanda ar 1:2 (15:13, 5:15, 8:15) piekāpās Engures «Ugunsrati» komandai, savukārt otrajā pusfinālspēlē «Edgars Naglis» ar 0:2 (9:15, 14:15) zaudēja sēmenieku «Kaives» komandai. Līdz ar to par 3./4. vietu spēlēja abas Tumes komandas, kur vairāk spēka un izturības bija «Edgara Naglas» komandai: Valteram Važam, Dāvim Lagzdiņam, Kasparam Krūzmanim – viņi izcīnīja uzvaru ar 2:0 (15:10, 15:10) pār «Valtera Važas» komandu: Edgaru Nagli, Edgaru Aleksejevu un Robertu Šaripovu, viņus ierindojot 4. vietā. Finālmačā diezgan pārliecinošu uzvaru pār «Ugunsrata» komandu: Mareku Viņiarski, Reini Patmalnieku un Emīlu Silavu ar 2:0 (15:13, 15:13) svinēja «Kaives» komanda: Valdis Maslakovičš, Toms, Čerņiks un Rihards Lapčenko. Sacensībās 5. vietu izcīnīja Jaunpils «Mix»: Miks, Mikus un Valters Sidorenko, tālākajās vietās ierindojās «Vienība» (Ingars Mucenieks, Maksims Bogdanovs, Mārtiņš Grečkovskis), «Džokers» (Ojārs Kļaviņš, Jānis Balsers, Jānis Kļaviņš) un «Nezin» (Ģirts, Raitis un Valts Krakovski). Plkst. 23.30 notika sacensību uzvarētāju apbalvošana. Liels superpaldies visiem sportistiem par kopā brīnišķīgi, sportiskā garā aizvadītajām sacensībām, par izturību un draudzīgo atmosfēru un lai Jaunais, 2015. gads ir sportiskiem panākumiem bagāts!