Uzbrukumiem bagātā cīņa noslēdzas ar Tukuma komandas piekāpšanos

21. decembrī HK «Tukums/Venta 2002» komanda Tukuma ledus hallē aizvadīja 1. līgas/JAHL spēli pret «Pirāti/Ogre Juniors» komandu. Tukuma komandas vārtos stājās Andris Zalmanis, savukārt Ogres – Linards Feldbergs.

Pirmais periods iesākās diezgan lēni un pirmajās desmit minūtēs nekas nenotika, bet jau bija redzams, ka komandām ir uzkrāts cīņas spars un ka spēle būs asumiem bagāta. Divpadsmitajā minūtē rezultātu atklāja viesi un šie arī bija perioda vienīgie vārti. Otrais periods aizsākās līdzīgi, bet devītajā minūtē Tukuma komanda rezultātu izlīdzināja, kad pēc Dana Sedlera piespēles vārtus guva Artūrs Krumholcs. Minūti pēc tam viesiem izdevās atgūt pārsvaru, bet bija redzams, ka spēle paliek arvien agresīvāka – līdz perioda beigām Ogres komanda guva trīs noraidījumus, kurus Tukuma komandai neizdevās izmantot, esot vairākumā. Periods noslēdzās ar rezultātu 1:2, tukumniekiem paliekot iedzinējos. Trešajā periodā abas komandas guva katra pa vienam noraidījumam un vairāk nekas īsti nenotika, bet, kad viesi piecdesmit devītajā minūtē guva savus trešos vārtus, notikumi laukumā radīja Tukuma komandas neapmierinātību. Vārds pa vārdam, grūstīšanās, tiesneša prasību ignorēšana, un gan tukumnieks Raiens Melnis-Dzeguze, gan ogrēnieties Dmitrijs Ļeins ieguva noraidījumu līdz spēles beigām. Šī asumiem bagātā spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3, Ogres komandai svinot uzvaru.

Nākamā spēle Tukuma komandai norisināsies Mārupē, kur Mārupes ledus hallē viņus uzņems «AKO/BaltuVilki» komanda.