Uz Eiropas čempionāta atlases turnīru Gruzijā devusies Latvijas U-17 volejbolistu izlase un viens no tās dalībniekiem ķesterciemnieks – Krišs Liepiņš

Ceļš līdz Tbilisi vīsies caur Lietuvu un Turciju, bet Gruzijā Latvijas U-17 izlasi gaida četras spēles četrās dienās, no kurām trīs pirmās būs tikšanās ar Polijas, Lietuvas un Krievijas vienaudžiem. Uz sacensībām galvenā trenera Mārča Obrumana vadītā Latvijas izlase ar treneriem Ģirtu Mārtiņsonu un Borisu Kolčinu, kā arī fizioterapeiti Ilvu Mazuri devās 13 volejbolistu sastāvā.

Spēlētāju vidū arī tukumnieks Krišs Liepiņš. Turnīrs Tbilisi gan galvenajam trenerim, gan izlasei būs debija Valstsvienību sacensībās, kaut vienība  tika nokomplektēta 2019. gadā un pagājušo sezonu spēlēja Entuziastu volejbola līgā (EVL). Līdz šim ne ar vienas citas valsts izlasi tikties Covid-19 apstākļos nav izdevies.

Sestdien puišiem bija rīta treniņš un Covid-19 testi, svētdien – brīvdiena, šodien – ceļš uz Gruziju, bet ceturtdien jau sākas spēles, kas noritēs četras dienas pēc kārtas. Pretiniekus izdosies ieraudzīt tikai uz vietas.

Komentāri

  1. If you wish for to grow your knowledge just keep visiting this site and be updated with the most up-to-date information posted here.

  2. Whoa! This blog looks just like my old one! It’s on a totally different
    topic but it has pretty much the same page layout and design.
    Outstanding choice of colors!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.