«Tukums 2000/TSS» pirmā sezonas spēle notiks bez skatītājiem

Pirmdien beidzot sāksies Latvijas futbola čempionāta sezona, taču vismaz sākumā Virslīgas spēles aizritēs bez skatītāju klātbūtnes. Lai arī Ministru kabineta jaunie noteikumi pieļauj maču apmeklēšanu, to aizliegt nolēmusi Latvijas Futbola federācija.

Līdz ar to 16. jūnijā spēle Tukumā, kurā sacentīsies «Optibet» Virslīgas debitanti  FK «Tukums 2000» un FK «Jelgava», būs bez skatītājiem.

“Futbola virslīgas jaunā sezona līdz attiecīgam LFF valdes lēmumam norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes. Turnīrs norisināsies saskaņā ar LFF organizēto sacensību sanitāro protokolu,” pavēstījusi Latvijas Futbola federācija. Pagaidām nav minēts datums, no kura skatītāju klātbūtne varētu tikt atļauta, taču kuluāros tiek baumots par 1. jūliju, kad ārtelpās Latvijā pulcēties drīkstēs jau līdz 1000 cilvēkiem. Federācijas apstiprinātais sanitārais protokols pašlaik paredz maksimums 158 personu klātbūtni, tādējādi spēles apmeklēt teorētiski būtu varējis gandrīz pusotrs simts skatītāju – ja vien federācija būtu to atļāvusi.

Komentāri

  1. Vai Tukuma futbola klubam ir savs fanu klubs, kas atbalsta spēlētājus katrā spēlē, ar komandas atribūtiku un citām fanu lietām. Ja nav, tad steidzami jāorganizē. Fani parasti uzmundrina spēlētājus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *