Tukumniekiem pirmā sezona Virslīgā noslēgusies

22. februārī Jēkabpilī norisinājās izšķirošā ceturtdaļfināla spēle Latvijas Telpu futbola asociācijā «Optibet», kurā startēja FK «Tukums 2000» un sporta kluba «Jēkabpils lūši» komanda. Šī bija jau trešā ceturtdaļfināla spēle, kurā tika piedzīvots otrais zaudējums ar rezultātu 1:4, kas liedza tukumniekiem iekļūt pusfinālā. (Pirmo ceturtdaļfināla spēli tukumnieki pirms divām nedēļām aizvadīja Jēkabpilī, kur arī tika piedzīvota pamatīga sakāve ar rezultātu 1:7. Tad sekoja mājas spēle, kurā jēkabpiliešiem nācās piekāpties.)

Spēles un sērijas liktenis izšķīrās pirmajā puslaikā, kad jēkabpilieši ieguva trīs vārtu pārsvaru. Divreiz precīzs bija komandas un visa čempionāta labākais vārtu guvējs Dmitrijs Kuzmins,bet  «Lūšu» uzvaru ar gūtajiem vārtiem kaldināja arī pieredzējušie Vadims Atamaņukovs un Oļegs Peņkovskis, kamēr tukumniekiem vienīgos vārtus guva Artis Ojārs Ostrovskis.  Iztaujāts pēc spēles komandas spēlējošais treneris Edijs Joksts skaidroja: ”Gatavojāmies šai izšķirošajai cīņai nopietni, un es biju par komandu pārliecināts, un bijām kaujinieciski noskaņoti. Bet… sapratām, ka spēlējam ar pieredzējušu telpa futbola komandu, kurā ir leģionāri (ārzemju spēlētāji), kā arī bijušie izlases spēlētāji. Plānojām spēli sākt mazliet vairāk no aizsardzības pozīcijām, gaidot savus momentus, kas līdz galam neizdevās. Spēles pirmais puslaiks neizpalika bez asumiem, bija gan noraidījumi, gan daudz dzelteno kartīšu. «Jēkabpils Lūšu» komanda bija labi sagatavojusies un nospēlēja ļoti labu spēli. Tas atspoguļojās arī spēles iznākuma rezultātā.” Vaicājām arī Edijam, kāda kopumā bijusi sajūta, aizvadot pirmo sezonu Virslīgā un jau uzrādot salīdzinoši augtus rezultātu. Viņš skaidroja: “Priekš pirmā gada telpu futbola Virslīgā komanda uzrādīja ļoti labus rezultātus! Izdevās iekļūt Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, kā arī veiksmīgi aizvadījām play off spēles. Par komandas sniegumu šajā sezonā labus vārdus saņēmām no Latvijas Nacionālās telpu futbola izlases trenera Artūra Šketova, kā arī vairākām vadošajām komandām. Esam uz pareizā ceļa, attīstība ir acīmredzama, un tas priecē.”