Kristians Melnis

Tukumniekiem uzvara futbola virslīgā

Svētdienas, 13. oktobra, vakarā Tukuma 3. pamatskolas sporta zālē notika telpu futbola 3. kārtas spēle, kur laukumā tikās FK «Tukums 2000/TSS» un TFK «Rēzekne». Spēle, kā jau bija paredzams, bija kupli apmeklēta un kopumā skatītāju rindās bija vairāk nekā 200 cilvēku. FK «Tukums 2000/TSS» «Optibet» virslīgai pievienojās šajā sezonā, jo dažādu apsvērumu dēļ no tās izkrita komanda «New Project».

Līdz ar to šajā sezonā virslīgas čempionātā telpu futbolā piedalīsies šādas komandas: FC «Lokomotiv Daugavpils» (Daugavpils), FC «Petrow» (Rīga), TFK «Rēzekne/RFA» (Rēzekne), FK «Raba» (Rīga), «Jēkabpils lūši» (Jēkabpils), «RSU/BAO-Dobele» (Dobele), TFK «Salaspils» (Salaspils) un FK «Tukums 2000/TSS» (Tukums).

Tukumnieki iepriekšējos divus gadus cīnījušies LTFA 1. līgas Rietumu konferencē. Abās reizēs Tukuma komanda izcīnīja 3. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās 1. līgas izslēgšanas spēlēm. Ņemot vērā to, ka 2018./2019. gada 1. līgas vicečempione «Nikers» (Kuldīga) un 4. vietas ieguvēja «Ventspils augstskola» no piedāvājuma pārcelties uz Virslīgas čempionātu atteicās, kā nākamā komanda dalībai virslīgā tika aicināta «Tukums 2000/TSS». Līdz ar to šī bija tukumniekiem pirmā spēle virslīgā un viņiem noteikti vajadzēja sevi pierādīt.

Komandas sastāvā cīnījās: Arvis Švēders-Kūla, Ronalds Leja, Edvards Jaundzems, Toms Kristiāns Grīslis, Viesturs Ostrovskis, Andris Sarva, Miķelis Reinfelds, Vitālijs Smirnovs, Artis Ojārs Ostrovskis, Sandijs Joksts un Edijs Joksts.

Pirmajā puslaikā spēles rezultāts bija par labu viesu komandai, kaut gan sestajā minūtē pirmos vārtus iesita tukumnieks A. O. Ostrovskis. Neilgi pēc tam sekoja viesu komandas iegūti divi punkti, tos spēja realizēt Vitālijs Aguls, līdz ar to pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 1:2 TFK «Rēzeknes» komandas labā. Otras puslaiks izvērtās veiksmīgāks tukumniekiem, viņiem izdevās iegūt trīs punktus; vārtus iesita Vitālijs Smirnovs, Sandijs Joksts un A. O. Ostrivskis, kam tas izdevās 20 sekundes pirms spēles beigām. Tādējādi pirmā spēle virslīgā noslēdzās ar FK «Tukums 2000/TSS» uzvāru ar rezultātu 4:2.