Tukumniekiem enduro sezonas kopvērtējumā pilns medaļu komplekts!

Ar krāšņu balli Saulkrastos, viesnīcā «Minhauzena Unda», Latvijas Motosporta federācijas Enduro komisija atzīmēja 2012. gada sezonas noslēgumu. Svinīgajā pasākumā tika sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji Latvijas un Baltijas čempionātā un Kausa izcīņā Enduro un Cross Country, Latvijas čempionātā Piedzīvojumu enduro, kā arī šogad radītajā jaunajā motosporta disciplīnā «Enduro sprints».

Ar krāšņu balli Saulkrastos, viesnīcā «Minhauzena Unda», Latvijas Motosporta federācijas Enduro komisija atzīmēja 2012. gada sezonas noslēgumu.

Svinīgajā pasākumā tika sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji Latvijas un Baltijas čempionātā un Kausa izcīņā Enduro un Cross Country, Latvijas čempionātā Piedzīvojumu enduro, kā arī šogad radītajā jaunajā motosporta disciplīnā «Enduro sprints». Piemiņas kausi un medaļas tika pasniegtas gan individuālajā vērtējumā, gan klubu komandu ieskaitē. Īpašs paldies tika teikts arī sacensību organizatoriem un tiesnešiem par ieguldīto darbu un enduro sporta atbalstu Latvijā visas sezonas garumā, tostarp arī tukumniekiem Arvim Bumbieram un Vilnim Jenčam – par Cross Country sacensību organizēšanu Ķesterciemā pērnā gada pavasarī.

Vēl Latvijas enduro dzīvē šis bijis īpašs gads ar to, ka nu jau otro reizi Latvijā notika Eiropas čempionāta enduro posms (pirmo reizi tas norisinājās 2008. gadā Vidrižos). Ogrē notiekošajās sacensībās kopā ar mūsu braucējiem trasē devās sportisti no tādām motosporta lielvalstīm kā Itālija un Francija, plaši tika pārstāvētas kaimiņzemes – Igaunija, Lietuva, Zviedrija un pat Krievija. Visos četros Eiropas čempionāta posmos, kuri šogad norisinājās Itālijā, Igaunijā, Latvijā un Slovākijā, veiksmīgi startēja zantenieks Kristians Evarsons, kurš kopvērtējumā E2 Senioru klasē 40 sportistu konkurencē izcīja 17. vietu.

Un Tukumu pārstāvošajiem enduro sportistiem 2012. gada sezona arī kopumā bijusi īpaši veiksmīga – izcīnītas augstākās pjedestāla vietas visās enduro sporta disciplīnās!

Kā 2012. gada Latvijas čempions ar zelta medaļu tika apbalvots Kristians Evarsons par uzvaru Cross Country «E2» klasē. Latvijas čempionāta ieskaitē Cross Country veicies arī Arvim Bumbieram, kuram šosezon 2. vieta Senioru klasē. LaMSF Kausa izcīņā Cross Country tukumnieki izcīnījuši veselas trīs pirmās vietas – Reinis Palkavnieks «C» klasē, Raitis Evarsons Veterānu klasē, Kārlis Soika «Kvadru ATV virs 750cc» klasē, bet Kasparam Gribustam «Kvadru ATV virs 750cc» klasē 3. vieta.

Baltijas čempionāta ieskaitē Cross Country izcīnīta viena uzvara – K. Soikam «Kvadri ATV virs 750cc» klasē, un trīs 2. vietas – A. Bumbieram Senioru klasē, R. Palkavniekam «C» klasē un K. Gribustam «Kvadri ATV virs 750cc» klasē. K. Evarsonam 5. vieta «E2» klasē, R. Evarsonam 3. vieta Veterānu klas», bet V. Jenčam 6. vieta Veterānu klasē.

Latvijas čempionātā klasiskajā daudzdienu enduro šogad Tukumu pārstāvēja tikai Evarsonu ģimenes sportisti, attiecīgi izcīnot 3. vietu Veterānu klasē (Raitis) un 4. vietu E2 klasē (Kristians).

Sportisti lielu paldies saka visiem saviem līdzjutējiem un atbalstītājiem, kas turējuši īkšķus par sportistu panākumiem visas sezonas garumā un cer uz tikšanos atkal jaunajā, 2013. gada, sezonā.

Lai panākumiem pilns šis Jaunais gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.