Tukumnieki startē pasaules čempionātā

Šogad no 23. septembra līdz 29. septembrim Portugālē, Lisabonā, norisinājās pirmā Pasaules kausa izcīņā minifutbolā 6×6. Un Latvijas izlases sastāvā tajā piedalījās arī četri tukumnieki.

Šogad no 23. septembra līdz 29. septembrim Portugālē, Lisabonā, norisinājās pirmā Pasaules kausa izcīņā minifutbolā 6×6. Un Latvijas izlases sastāvā tajā piedalījās arī četri tukumnieki – Edijs Joksts (aizsargs), Edgars Jēgers (aizsargs) un Matīss Šteimanis (aizsargs), bet Mareks Ķere – tiesnesis. Sacensībās kopumā piedalījās 32 valstu izlases, kas tika sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām katrā.

 

Latvijas izlase startēja F grupā, kur pretī bija jāstājas Ēģiptes, Bulgārijas un Brazīlijas komandai. Pirmā spēle komandai notika pret Brazīlijas izlasi, kur  Latvija ar 2:3 piekāpās pretiniekam. Nākamā spēle 26. septembrī, kad Latvijas komandai pretī stājās Ēģiptes komanda, kas savā pirmajā mačā bija zaudējusi ceturtajai grupas komandai Bulgārijai. Latvijas pārākums izpaudās jau pašā sākumā un gala rezultātā – ievērojams pārsvars –  14:0. Savukārt spēle ar Bulgāriju noslēdzās ar neizšķirtu, kas gan Latvijas izlasies tāpat ļāva nokļūt 1/8 finālā. Pēdējā izslēgšanās spēlē bija jāstājas pret amerikāņiem un diemžēl Latvijai tā arī neizdevās uzlauzt viņu vārtu cietoksni, un ASV svinēja uzvaru ar 2:0.

 

Pasaules čempionāts minifutbolā noslēdzās 29. septembrī, kad par čempiona titulu cīnījās Vācijas valsts izlase pret Polijas valsts izlasi. Aizraujošā, spriedzes un emociju pārbagātā finālā trīsdesmit sestajā minūtē  gūtie vienīgie, bet uzvaru nesošie vāciešu vārti sagrāva poļu cerības un atnesa Vācijai ilgi gaidīto uzvaru. Cīņā par trešo vietu Krievijas izlase ar rezultātu 2:1 uzvarēja portugāļus, atstājot mājiniekus bez medaļām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.