Tukumnieki startē Jēkabpilī

8. augustā lieliskos laika apstākļos notika Jēkabpils atklātais čempionāts veterāniem «LŪŠA KAUSS 2021», kurā veiksmīgi sezonas pirmajās sacensībās startēja arī Tukuma novada seniori.

Sacensības risinājās divās vecuma grupās pēc koeficienta vērtējuma. Divas skaistas uzvaras ar lieliskiem rezultātiem – lodes grūšanā – 11.53 m, un augstlēkšanā – 1.48m, uzstādot jaunu republikas rekordu, – S50+grupā izcīnīja Laila Pētersone . Ar sezonas labākajiem rezultātiem S45+grupā iepriecināja Gunta Helmane, šķēpa mešanā ar rezultātu 29.05 m izcīnot 1. vietu un tāllēkšana – 4.04m 3. vietu. Savukārt Tālivaldis Krūmiņš pēc vairāk nekā gada pārtraukuma, kad apārstēja pleca traumu, startēju savā pamatdisciplīnā – šķēpa mešanā V70+grupā un izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 31.67m. Ar sezonas rezultātiem iepriecināja arī Māris Mednis V65+grupā tāllēkšanā – 4.22m un augstlēkšanā – 1.35m.

Turpinām trenēties un gatavoties Baltijas čempionātam, kas 21. un 22. augustā risināsies Ventspilī, kur mūsu Tukuma novada vieglatlētu komanda piedalīsimies kuplākā pulkā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *