Tukumnieki – minikāru braukšanas čempioni!

28. un 29. septembrī Priekuļos, slēpošanas un biatlonu centrā «Cēsis», norisinājās Latvijas čempionāts minikāru* sportā (5. un 6. posms). Tā, kā šie bija pēdējie divi sezonas posmi, tad starti bija ļoti svarīgi, lai sasniegtu augstus rezultātus gada kopvērtējumā.

Sacensībās startēja ari divi tukumieki – Artūrs un Edgars Mārtinsoni. 5. posmā Artūrs startēja klasē «Kartkāri», kur izcīnīja 1. vietu, «Kartkāri kadeti» – 3. vietu, bet klasē «Minikāri M1» – 4. vietu, bet viņa brālis Edgars startēja «Minikāri M0» klasē, kur izcīnīja 1. vietu, un «Kartkāri kadets» klasē, kur viņam 5.vieta.

Nākamajā dienā un nākamajā, 6. posmā, brāļi Mārtinsoni sasniedza šādus rezultātus: Artūrs «Kartkāri» klasē – 1. vietu; «Kartkāri kadeti» un «Minikāri M1»  – 3. vietu, bet Edgars «Minikāros M0» – 1. vietu un «Kartkāri kadets» klasē – 7. vietu. Abu pēdējo posmu lieliskie rezultāti atspoguļojās sezonas gada kopvērtējumā. Abi puiši kļuvuši par Latvijas čempioniem minikāru sportā. Artūrs Mārtinsons klasē «Kadets» izcīnīja godpilno 1. vietu (klasēs «Kartkārs Kadets» – 3. vieta, «Minikāri M1» – 6. vieta) un arī viņa brālis Edgars Mārtinsons klasē «Minikāri M0» ieguva zelta medaļu (klasē «Kartkārs Kadets» – 7. vietu).

*Minikāri ir inerces automobīļi (kartingi) bez motoriem, kam jāveic dažādas sarežģītības trase ar vai bez šķēršļiem pēc iespējas īsākā laikā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.