Tukumnieki labdarībai veltītā futbola spēlē

26. septembrī Skonto stadionā notika paraugspēle futbolā starp Latvijas izlasi, kura startēja «Euro 2004» čempionātā un īpaši izveidotu labdarības fonda «RH3 Foundation.org» komandu ar mērķi vākt līdzekļus ar vēzi slimiem bērniem. Komandu sastāvā bija iekļauti arī tukumnieki, futbolists Kristaps Blanks un cīņas sporta pārstāvis Jānis Eisaks.

26. septembrī Skonto stadionā notika paraugspēle futbolā starp Latvijas izlasi, kura startēja «Euro 2004» čempionātā un īpaši izveidotu labdarības fonda «RH3 Foundation.org» komandu ar mērķi vākt līdzekļus ar vēzi slimiem bērniem. Komandu sastāvā bija iekļauti arī tukumnieki, futbolists Kristaps Blanks un cīņas sporta pārstāvis Jānis Eisaks. Latvijas izlases rindas pārstāvēja visi tie spēlētāji, kuri 2004. gadā Latvijai izcīnīja tiesības spēlēt Eiropas čempionātā Portugālē. Šajā komandā bija iekļauts arī kādreizējais Latvijas valstsvienības uzbrucējs, tagadējais futbola kluba «Rīga» treneris Kristaps Blanks.

Pretī futbola leģendām stājās labdarības fonda “RH3 Foundation.org” izveidotāja Raiva Hščanoviča draugu komanda, kuras rindās spēlēja virkne kādreizējo TOP futbolistu (arī no ārzemēm) un citi sporta čempioni, tajā skaitā tukumnieks Jānis Eisaks, kurš šogad uzvarēja pasaules čempionātā Džiu – Džitsu. Šajā komandā bez futbolistiem bija pieteikts olimpietis Dmitrijs Milkevičs, kā arī basketbolisti Kristaps Janičenoks un Valdis Valters.

Spēle, kuru no skatītāju tribīnēm noskatījās Tukuma 2. vidusskolas skolēni un FK «Tukums 2000» jaunie futbolisti, beidzās ar rezultātu 9:7 Latvijas valstsvienības labā. Vienus vārtus uzvarētāju labā guva arī Blanks.

Pasākumu vadīja TV personība Armands Simsons, bet himnu dziedāja Aija Andrejeva. Spēli tiešraidē demonstrēja Lattelecom televīzija Best4Sport TV.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.