Tukuma vieglatlētikas seniori Rīgas sporta manēžā izcīna medaļas

3. martā Tukuma novada komanda – 13 sporta veterāni – kopā ar novada sporta šefu Juri Kožeurovu devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas sporta veterānu senioru savienības (LSVS) 55. jubilejas ziemas meistarsacīkstēs telpās vieglatlētikā.

3. martā Tukuma novada komanda – 13 sporta veterāni – kopā ar novada sporta šefu Juri Kožeurovu devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas sporta veterānu senioru savienības (LSVS) 55. jubilejas ziemas meistarsacīkstēs telpās vieglatlētikā. Ar labiem rezultātiem un vērtīgiem ieskaites punktiem iepriecināja visi komandas sportisti. Priecājamies par Lailas Pētersones atgriešanos komandā, par viņas izcīnītām zelta medaļām augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā un sudraba medaļu tāllēkšanā. Juris Kožeurovs izcīnīja divas zelta medaļas augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā un sudrabu tāllēkšanā. Sešas zelta medaļas izcīnīja Liene Gudriniece (60 m sprintā, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā) un Anda Germova (60 m, 200 m un tāllēkšanā). Viesturs Driķis ar personīgo rekordu 11,86 m izcīnīja bronzas medaļu. Raimondam Žizņevskim divas zelta medaļas augstlēkšanā, trīssoļlēkšanā un bronza tāllēkšanā. Zeltu trīssoļlēkšanā un sudrabu tāllēkšanā izcīnīja Māris Mednis. Vecmeistaram, cienījamam Oļegam Fjodorovam 60 m skrējienā un 3 km soļošanā – bronzas medaļas. Zelta medaļu 3 km soļojumā izcīnīja Juris Koniševs, bet sudrabu – Madars Breide. Ilvaram Bergmanim – bronzas medaļa jūdzes (1600 m) skrējienā. Ieskaites punktus komandas pūrā deva arī Tālivaldis Krūmiņš lodes grūšanā un Gunta Helmane tāllēkšanā. Kopvērtējumā Tukuma novads ierindojās 4. vietā, kas ir visu laiku labākais ziemas sacensībās sasniegtais rezultāts.

Paldies visai komandai par lieliski aizvadītām sacensībām, par vienotību, draudzīgo atmosfēru un turpinām celt sava novada godu un prestižu, gatavojoties šā gada galvenajām sacensībām – LSVS 55. jubilejas vasaras sporta spēlēm, kuras jūnijā risināsies Jelgavā.