Tukuma vieglatlēti startējuši Spānijā

Pagājušā nedēļas nogalē Spānijas pilsētā Malagā norisinājās Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Bija iecerēts, ka Tukumu tajā pārstāvēs pieci dalībnieki – Liene Gudriniece, Raimonds Žižņeviskis, Madara Briede, Juris Kožeurovs un Anda Germova.

Pagājušā nedēļas nogalē Spānijas pilsētā Malagā norisinājās Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Bija iecerēts, ka Tukumu tajā pārstāvēs pieci dalībnieki – Liene Gudriniece, Raimonds Žižņeviskis, Madars Breide, Juris Kožeurovs un Anda Germova. Jāpiebilst, ka Malagā piedalījās rekordliels Latvijas izlases delegācijas sastāvs – 73 sportisti, kuru vidū bija gan Eiropas, gan pasaules čempioni. Šis Pasaules čempionāts kopumā pulcēja 8200 dalībniekus no 101 valsts. Viskuplāk pārstāvēta bija Spānija – ar 1789 atlētiem, 703 sportisti pārstāvēja Angliju, 612 bija Vācijas sportisti, 442 – amerikāņu sportisti.

Lepojamies ar mūsu novadniekiem, kuri gan spēcīgajā konkurencē godalgotas vietas neieguva, bet cīnījās godam. Liene Gudriniece (W35) ieguva 5. vietu trīssoļlēkšanā, bet 9. vietu tāllēkšanā; Raimonds Žizņevskis (M45) ieguva 11. vietu augstlēkšanā, bet 26. vietu tāllēkšanā; Madars Breide (M50) ieguva 4. vietu 5 km soļošanā, 20. vietu 21 km un 25. vietu 10 km soļošanā; Anda Germova (W55) ieguva 5. vietu 100 m skrējienā ar laiku 15,69 sekundes un 4. vietu 200 m skrējienā ar laiku 32,31 sekundes. Juris Kožeurovs diemžēl nestartēja nesen iegūtās ceļa traumas dēļ. Kā arī varam pieminēt izbijušo tukumnieku Sandri Linbergu, kas šobrīd gan dzīvo Ķekavā, kurš Malagā pēdējā izšķirošajā metienā ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīja bronzas medaļu šķēpmešanā, raidot šķēpu 60.79 m tālumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.