Tukuma skolas izcīna augstākā kaluma medaļas futbolā /FOTO/

11. maijā Rīgā norisinājās Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs un tajā augsta kaluma medaļas izcīnīja divas Tukuma skolas. Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas komandā jaunākajā (4.-5. klašu) grupā izcīnīja zelta medaļu. Bet  Tukuma Raiņa ģimnāzija 8.-9. klašu puiši, piekāpās tikai  Rīgas Hanzas vidusskolas kolēģiem un mājās atveda sudraba medaļas

11. maijā Rīgā norisinājās Latvijas skolu futbola čempionāta finālturnīrs un tajā augsta kaluma medaļas izcīnīja divas Tukuma skolas. Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas komanda jaunākajā (4.-5. klašu) grupā spēja izcīnīt zelta medaļu. Bet Tukuma Raiņa ģimnāzija 8.-9. klašu puiši piekāpās tikai  Rīgas Hanzas vidusskolas kolēģiem un mājās atveda sudraba medaļas.