Tukumā norisinās starptautiskas kērlinga sacensības 

Pēc pauzes pagājušajā – 2020. gadā, – šajā nedēļā Tukuma ledus hallē atkal slīd akmeņi un tiek sparīgi birstēts ledus, jo te atgriezušās starptautiska mēroga sacensības kērlingā.

Kopumā Pasaules kērlinga tūres posms «WCT Latvian International Challenger» tieši Tukumā sportistus pulcē jau ceturto reizi. Šoreiz īpaši plaši pārstāvētas ir dāmas – sacensībās piedalās 17 komandas. Vīriem konkurence nedaudz  mazāka, jo startē astoņas komandas, Kērlingisti šoreiz ir ieradušies no tādām valstīm, kā Čehija, Igaunija, Itālija, Koreja, Krievija, Lietuva, Polija, Skotija, Šveice, Ungārija, Zviedrija, kā arī, protams, sieviešu un vīriešu komandas no Latvijas. Sportistiem šis turnīrs ir gana svarīgs, jo tā būs gatavošanās Eiropas čempionātam, kas no 20. līdz 27. novembrim notiks Norvēģijā. Turnīrs Tukumā noslēgsies 24. oktobrī, kad notiks izšķirošās spēles starp labākajām komandām.

Epidemioloģisko apstākļu dēļ sacensības klātienē vērot, protams, nav iespējams, bet paredzēta izšķirošo spēļu tiešraide, ko interesenti varēs lūkot sportacentrs.com mājas lapā un TV kanālā, kā arī Latvijas Kērlinga asociācijas YouTube un Facebook kontos. Translāciju laiki: 11.30, vienai pusfināla spēlei – 15.15 un vienam no fināla mačiem – 19.15.

Liena Trēde

Komentāri

     1. jaa,ir pazistami.andzus brauc uz kokvedeju.1500 un plus sanak.vovka ir metinaataajs.zviedrijaa stradaa.tad vell ir pa pilnam pazinas.un tu mulkiit domaa ka zagetavaa stradaa dzeeraaji.varbuut 20 gadus atpakal,jaa.

       1. ko man tev stastiit.ja vajag,tad zvanu.bet taa peedeejaa laika tikai nesen vnk infu fajadzeeja kaa izdevigak riikoties..bet nu kada tev dalja.

 1. Kā vispār varēja notikt šāds pasākums? Par maskām vispār no coments …. Policija dzenā zosis, bet pašvaldības telpās laikam līst nedrīkst?

   1. Nevajag jaukt “starptautiskas sacensības” ar ” profesionālām sacensībām” tad Tev nebūs Dāaa.)
    Ja es uzaicinu divus zviedrus, divus igauņus un divus korejiešus, tad tas nebūt nenozīmē, ka organizēju profesionālas sacensības. Dāaaa 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *