Tukumā maina futbola laukuma segumu

Pagājušās nedēļas nogalē novērojām, ka puse no Pauzera pļavu futbola laukumu seguma ir pazudusi. Kāpēc tā, jautājām futbola trenerim un Tukuma sporta skolas direktoram (arī domes deputātam) Sergejam Kovaļovam. 

Pagājušās nedēļas nogalē novērojām, ka puse no Pauzera pļavu futbola laukumu seguma ir pazudusi. Kāpēc tā, jautājām futbola trenerim un Tukuma sporta skolas direktoram (arī domes deputātam) Sergejam Kovaļovam.  Viņš skaidroja, ka pēc vairāk nekā 10 gadiem Tukuma futbola laukumam tiks mainīts segums, lai futbolistiem arī turpmāk nodrošinātu apstākļus pilnvērtīgiem treniņiem.

Mēs pieteicāmies Latvijas Futbola federācijas programmā, kas paredz jaunu mākslīgā seguma uzklāšanu futbola laukumam. No federācijas bija vairākas prasības, lai būtu iespējams šajā projektā piedalīties, proti, bija jāsagatavo virsma, uz kā klāt segumu, bija jāizveido pietiekams apgaismojums un jānovāc vecais segums. Kopumā visu šo prasību īstenošanai Tukuma dome sporta skolai piešķīra 17 000 eiro. Lielākā daļa prasību jau bija izpildīta iepriekš, taču tuvāko dienu laikā laukumu apmeklēs federācijas pārstāvis, lai pārliecinātos, ka pirms 11 gadiem ieklātā pamatne ir atbilstoša arī šobrīd. Jaunais segums bez ieklāšanas izmaksām maksā 230 000 eiro, un visu šo summu apmaksā LFF. Jaunais laukums būs modernāks un mākslīgās zāles garums būs par 2 cm garāks nekā iepriekš. Šo var salīdzināt ar to kāds bija dators pirms 10 gadiem un kāds tas ir tagad, lai arī dators paliek dators, tomēr kvalitāte, gadiem ejot, tikai uzlabojas,” Tā S. Kovaļovs.

 

Vairāk lasiet piektdienas, 27. jūlija, laikraksta numurā ŠEIT

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.