FOTO: Augšējā kreisajā stūrī – Trenere Alīna Petrenko un Lelde Šnikvalde, apakšā Alīna Petrenko un Loreta Rutkovska, bet lielā bilde – Sindija Medisone, trenere Alīna Petrenko un Asja Anastasija Ansone

Tukuma daiļslidotājām panākumi Kauņā

Nedēļas nogalē, kad laika apstākļi mūs nelutināja, Tukuma daiļslidošanas kluba meitenes savas treneres Alīnas Petrenko pavadībā devās uz Kauņu, lai startētu sacensībās «Kaunas Christmas Cup 2019», kuru ietvaros tukumnieces sīvā konkurencē uzstādīja ļoti labus rezultātus.

Meiteņu pārstāvētajās grupās piedalījās sportistes no Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Baltkrievijas un AAE. Kā pirmā piektdien startēja Lelde Šnikvalde, kura savā grupā «Cubs B» ieguva godpilno 1. vietu. Nākamajā dienā uz startu devās divas Tukuma daiļslidotājas, kuras arī izcīnīja vietu uz goda pjedestāla – Asja Anastasija Ansone «Novice B» grupā ieguva 2. vietu, savukārt ar pavisam minimālu punktu zaudējumu otrajai vietai, tajā pašā grupā otra Tukuma daiļslidošanas kluba sportiste Sindija Medisone kāpa uz 3. vietas goda pjedestāla. Sacensības noslēdzās svētdien, kur Tukumu pārstāvēja Loreta Rutkovoska, kas ļoti sīvā konkurencē »Basic Novice Girls» grupā ieguva 9. vietu. Jāmin arī, ka iegūto godalgu skaitu papildināja arī Tukuma daiļslidošanas kluba sportiste Karina Jablokova, kas startēt gan izvēlējās šoreiz tepat Latvijā, Ozolniekos rīkotajās daiļslidošanas sacensībās «Ozo winter cup 2019», kur grupā «Chiks A» ieguva 2. vietu. Sveicam treneri, Alīnu Petrenko un Tukuma daiļslidošanas meitenes ar gūtajiem panākumiem sacensībās; noslēdzot 2019. gadu, novēlam izturību un panākumus arī turpmāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.