Tukumā atjaunota sieviešu hokeja komanda

Pēc desmit gadu pārtraukuma Tukumā ir atjaunota sieviešu hokeja komanda un šoreiz iniciatīvu uzņēmusies iepriekšējās komandas spēlētāja Liene Roopa. Neilgi pēc pirmās mājas spēles, kurā meitenes piedzīvoja minimālu zaudējumu pret komandu HC «Hockey Stars», sazinājāmies ar viņu, lai noskaidrotu ko vairāk.

Liene arī pirms desmit gadiem spēlēja Tukuma sieviešu hokeja komandā, kad to bija izveidojusi Evita Neilande. Bet vēlāk, pēc komandas izjukšanas, viņa tāpat nespēja bez hokeja, tādēļ spēlēja Entuziastu līgā kopā ar vīriem (amatiersacensībās nav atļauti spēka paņēmieni, bet tāpat kāds mēdzot sagrēkot…), kā arī sieviešu komandā Rīgā. Pēdējos divus gadus pēc gūtajām ceļa traumām gan paņēmusi pauzi. Bet kad sajutusi, ka laiks atgriezties uz ledus, viņa pamanījusi, ka atkal parādījusies intereses hokeju spēlēt tepat Tukumā.

Komandas atjaunošanas laikā ar problēmām Liene nav saskārusies, jo interese bijusi gan no spēlētājām, gan arī halles vadītājs Modris Liepiņš viņas atbalstījis. Ātri vien jau tika izliktas afišas un sociālajos tīklos parādījies aicinājums pieteikties. Pirmajā treniņā bija ieradušās desmit interesentes,  no kurām trīs – vecās meitenes jeb spēlētājas. Bet ātri vien skaits divkāršojies, kas vien liecina par to, ka Tukums sauktin sauc pēc sieviešu hokeja.

Izmantojot situāciju, uzdevām arī dažus praktiskus jautājumus, piemēram, par ekipējumu, kas sver vismaz 10 kilogramus. Vai neliela auguma spēlētājām, kāda ir arī Liene, tas nav par grūtu? “Pie visa pierod un sen vairs neliekas, ka tas ekipējums ir smags,” atzīst Liene.  Neskatoties un to, ka spēlēt gribētāju netrūkst, tāpat turpinās arī jaunu interesentu uzņemšana komandā. Pieteikšanās iespējama gan facebook.com, meklējot «Sieviešu hokeja komanda «Tukums»», gan arī var pieteikties, zvanot Lienei (26337847). Treniņi notiek trīs reizes nedēļā. Svētdienā 16.30 ledus treniņš; trešdienās 19.45 treniņš spēkam un izturībai un ceturtdienā 21.45 vēl viens ledus treniņš. Pirmais treniņš esot bezmaksas, bet, ja ir vēlme treniņu turpināt, tas maksās 8 eiro. Papildu, ja nav savs ekipējums, jārēķinās ar 2 eiro par tā nomu. Taču slidas – bez maksas.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 3. decembra, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.