Tukumā, 27. septembrī norisināsies #BeActive Eiropas Sporta nedēļas pasākums

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros aicina ikvienu kopā ar ģimeni un draugiem piedalīties #BeActive Eiropas Sporta nedēļas svētku pasākumā, Tukumā, Pauzera pļavā 27. septembrī no 12.00 līdz 16.00

Sporta svētku dalībnieki varēs izmēģināt 10 dažādas sportiskas aktivitātes un izmēģināt arī nūjošanu kā lielisku aktīvās atpūtas veidu.. Šī ir lieliska iespēja ikvienam kopā ar draugiem un ģimeni aktīvā un interesantā veidā pavadīt svētdienu.

 

Visas sporta nakts aktivitātes ir bez maksas un piemērotas ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības, vecuma vai iepriekšējas sportiskās pieredzes. Interesanti būs visiem, jo ne jau bieži gadās vienā norises vietā uzspēlēt gan regbiju, gan basketbolu, gan izmēģināt frisbija (lidojošo šķīvīšu) golfu, gan arī vēl citas aktivitātes.

 

Pasākuma norises vietā būs nodrošināts nepieciešamais sporta inventārs. Pie katras aktivitātes sporta kluba “Virsotne” konsultanti izstāstīs un parādīs, kā pareizi katra aktivitāte ir jāizpilda, darbosies kopā ar sporta svētku dalībniekiem un skaitīs rezultātu. Sporta svētku dalībniekiem būs iespēja satikt un uzdot savu jautājumus arī Olimpisko spēļu dalībniekam kalnu slēpotājam Kristapam Zvejniekam un Pasaules čempionam skrituļslalomā Mikam Zvejniekam.

 

Vēl pasākuma laikā norisināsies arī nūjošanas nodarbības ar instruktoru, kas parādīs nūjošanas pamatus iesācējiem un zinošajiem nūjotājiem sniegs profesionālus ieteikumus nūjošanas tehnikas pilnveidošanai. Par kopējo sporta nakts noskaņu parūpēsies atbilstoša mūzika un DJ, kas informēs par aktuālajiem notikumiem, uzstādītajiem rezultātiem un citiem interesantiem faktiem.

 

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks sesto gadu. 2020. gadā tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem, kas ir īpaši svarīgi šajā covid-19 pandēmijas un seku noveŗšanas laikā. Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas apvieno 46 valstis un ko Latvijā īsteno LSFP.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.