Sporta diena Vienībā

Sporta diena Vienībā 9. novembrī aizvadīta interesantās un ļoti līdzvērtīgās cīņās.  Tradicionāli rudenī, kad jau visi lauku darbi apdarīti, uz sacensībām Vienības tradīciju zālē pulcējas sporta entuziasti, lai pārbaudītu savas prasmes un spēkus galda tenisa un šautriņu mešanas sacensībās.

Šautriņu mešanā līdz pat pēdējam metienam vēl nevarēja paredzēt uzvarētāju, tomēr rezumējot visus samestos punktus, zelta medaļu ar 295 punktiem izcīnīja Sandis Riekstiņš. Tikai vienu punktu zaudējot, sudraba medaļu izcīnīja Renards Ūdris, bet ar 253 punktiem bronzas medaļu ieguva Gunta Miķelsone, kura pirmo reizi startēja šautriņu mešanas sacensībās, savukārt, viņai zaudējot tikai vienu punktu, 4. vietā ierindojās seniors Juris Jurševics. Ne mazāk spraigas un interesantas cīņas risinājās arī galda tenisa sacensībās, kurās nepārspēts palika un par trīskārtēju čempionu kļuva Ojārs Kļaviņš. Sudraba medaļu ļoti sīvā cīņā izdevās izcīnīt J. Jurševicam, savukārt 3. vietai bija vienāds punktu skaits, bet savstarpējā spēlē labāks bija R. Ūdris,  un ar 4. vietu bija jāsamierinās Ingaram Muceniekam.